Nga Data: Deri datė: Dhomė

Meder Resort 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Meder Resort and Spa - 5 yje Eshte ndertuar ne vitin 2004 dhe ka nje siperfaqe prej 11.000 m2 Disponon 228 dhoma në total prej te cilave 213 jane dhoma standarte, 3 jane per paraplegjiket edhe 12 jane suite. Dhomat janë të pajisura me :

  • -TV satelitor
  • -Minibar
  • -Kasafortë
  • -Ajër i kondicionuar
  • -Ballkon
  • -Vaskë&dush
  • -Telefon (me pagesë)
  • -Tharëse flokësh

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, Restorant a’ la carte internacionale, 5 bar-e, Disko, Pishine e jashtme, Pishine per femije, Animacione, Miniklub, SPA, Ping Pong, Makina me qera, Parkim makinash, Sherbime mjekesore, Sherbime Lavanderie, Kembim Valute, Internet, Bilardo, Shopping Center, Parukeri Sherbim ne dhome, Masazh, Salle lojrash, Sauna, Banjo turke, Masazh, Salle konference, Fusha tenisi, Futboll, Volejboll, Fitness Center, Masazh, Jakuzi, Sporte ujore

Më Shume Detaje:

Koncepti " Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor.
- Snack Bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Animacione
- Banjo turke
- Sauna
- Fitness
- Disko
- Aerobi
- Gjimnastike
- Ping Pong
- Fusha tenisi
- Volejboll
- Futboll
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė
- Pishina

Per femije:
- Mini klub
- Pishine
- Mini-disko
- Animacione
- Park lojrash
- Kujdestare per femije (me pagese)Meder Resort 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė