Nga Data: Deri datė: Dhomė

Washington Resort 5* - Side

Side

Side

Hoteli me 5 yje ka 305 dhoma ne total nga te cilat 290 jane dhoma standarte dhe 15 jane suita. Pjesa më e madhe e dhomave janë me pamje nga deti.

Dhomat janë të pajisura:
- Ajër të kondicionuar
- Telefon
- TV
- Minibar
- Dush
- Tharëse flokësh

Në brëndësi të kompleksit:
- Pishinë e hapur, pishinë e mbylur, Mini aqua park,
- Amfiteatër, Klub lojërash,
- Internet kafe,
- Baby sitting,
- Loby bar , Snack Bar-e ne ambjente te ndryshme te hotelit ,
- Spa , Banjo turke , Salle konferencash, Futboll, tenis , volejboll, gjimnastik ne uje, Salle lojerash , Mini golf ,sauna ,sallë fitness, ambjente pushimi, etj.

 

Më Shume Detaje:

Koncepti “All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Animacion, mini-club, tenis, volejboll ne plazh, basketboll, bilardo, serf, disko
- Banjo turke, sauna, fitness centre
- Ēadra, dyshek, shezlong.Washington Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė