Nga Data: Deri datė: Dhomė

Regnum Carya Golf & SPA Resort 5*L - Belek

Belek

Belek

Hoteli Luksoz Regnum Carya - 5 yje është një resort madhështor me 178 000 m2 të tij, me fusha të ndryshme golfi në rrethin natyror të Belekut. Resorti ndodhet në breg të detit me një vijë plazhi privat prej 125 metrash, 1 km larg qendrës së Qytetit, 35 km larg aeroportit të Antalyas dhe 40 km larg qytetit të Antalyas. Hoteli përbëhet në total nga 530 dhoma të cilat perfshijnë 1.142 shtretër.

Në të gjitha dhomat do të gjeni:
- TV LED
- Dush dhe Vaskë
- Zonë pushimi
- Tavolinë pune
- Dhome veshjeje
- Rrobdeshan dhe Shapka
- Hekur dhe Tavolinë Hekurosje

Në ambjentet e resortit:
- Restoranti Kryesor Bufe dhe 4 Restorante A La Carte (Turk, Italian, Peshku dhe Lindjes së largët)
- 8 Bar-e të ndryshëm, 1 Pastiçeri dhe 4 Snack Bar-e 
- Pishinë e jashtme dhe e brenshme, Pishinë për fëmijë, Pishinë familjare dhe për të rritur (1800 m2), Pishinë me dallgë dhe Akuapark
- Disco dhe Beach Party
- SPA, 2 banjo turke, 2 sauna, qendër fitnesi, Masazh, Manikyr dhe Pedikyr
- 3 Fusha futbolli, aerobi, basketboll, water polo, zumba, bowling, jet ski, belly dance, biliardo, etj.      

Më Shume Detaje: Pėrfshirė nė paketėn Luxury All Inclusive
- Mėngjes, Mėngjes i vonshėm, Drekė, Darkė Bufe
- Pije alkolike vėndase dhe tė importuara
- Pije jo-alkolike
- Ėmbėlsira dhe Akullore
- Mini Club
- Festa nė plazh

Pėr fėmijė(4-12 vjec)
-Mini Club
-Kėnd lojrash
-Vend i vecantė nė restorant
-Pishinė
-Mini Disko

Pėr adoleshentėt(13-17 vjec)
-Ping Pong
-Play Station
-DJ
-Bilardo
-Bar me pije jo alkolike
Regnum Carya Golf & SPA Resort 5*L - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė