Nga Data: Deri datė: Dhomė

Olympus Thea Boutique 4*

Riviera Olimpike

Riviera Olimpike

Hoteli Olympus Thea Boutique me 4 yje, është një resort all-inclusive, me një sfond të malit Olimp dhe një pamje panoramike e detit Egje, është ndërtuar në rrugën kombëtare Selanik- Athinë.

Hoteli ka 2 pishina në natyrë, një kopshët dhe një restorant me tarracë në natyrë.
Shtretër Coco Mat dhe dizajni minimalist karakterizojnë dhomat pritëse të Thea Olimpus. Secilia dhomë është e papërshkueshme nga zëri dhe e pajisur me ajer të kondicionuar. Mund të gjeni dhoma me Pamje nga Deti dhe nga Mali. Në dhomë do të keni TV satelitor, Wi-Fi falas dhe një minibar. Dhoma të ndërlidhura dhe dhoma miqësore për persona me aftësi të kufizuara janë gjithashtu në dispozicion.

Olimpus Thea shërben një bufe të përditshme mëngjesi, midis ores 7:30 dhe 10:00. Gatimet greke dhe ndërkombëtare shërbehen më vonë gjatë ditës, ndërsa bari shërben një shumëllojshmëri të pijeve dhe kokteje. Mund të keni dhe sherbimin në dhomë gjithashtu.
I përshtatshëm për akomodim në verë dhe dimër, Olimpus Thea është vetëm 500 m nga bregdeti Pieria dhe plazhin e tij Blue Flag dhe 800 m nga plazhi Platamonas. Elatochori Ski Resort ndodhet 50 km. Hipizmi, ngjitja në mal dhe çiklizmi malor janë aktivitetet popullore në këtë zonë.

Gjatë verës, Hoteli Olimpus Thea Boutique ofron një shërbim falas me autobuz në plazh gjatë ditës. Parkim falas privat është në dispozicion gjithashtu.

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive nė Hotel pėrfshin:
Mengjesi, Dreka, Darka Bufe nė Restorantin Kryesor
Orari i shėrbimeve:
•Mengjesi 7:30 – 10:00
•Dreka 13:00 – 14:30
•Darka 19:30 – 21:30


•Akulloret shėrbehen nga Bari I Pishinės nga ora 12.00-15.00
•Caj dhe Kafe me kek ose me biskota nga ora 10.00 -13.00
•Shezllonet dhe ēadrat nė pishinė janė falas.
•Peshqirė nė pishinė nga ora 10.00 deri 14.30 (depozitė €10 pėr peshqir)

Gjatė Drekės dhe Darkės nė Restorantin kryesor shėrbehen: Verė shtepie (e bardhė dhe e kuqe), birrė me krikėl, pije freskuese (coca-cola, limonadė etj), caj, kafe, ēokollate e ngohtė.

Bari kryesor 11.00- 22.00 (me vetėshėrbim).
Verė shtepie (e bardhė dhe e kuqe), birrė me krikėl, pije freskuese (coca-cola, limonadė etj), caj, kafe, ēokollate e ngohtė, Uzo.

Bari i Pishinės 10.00 - 19.30 (me vetėshėrbim)
Verė shtepie (e bardhė dhe e kuqe), birrė me krikėl, pije freskuese (coca-cola, limonadė etj), caj, kafe, ēokollate e ngohtė, Uzo.

-500 m nga bregdeti Pieria
-800 m nga plazhi Platamonas
-50 km nga Elatochori Ski Resort

Olympus Thea Boutique 4*

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė