Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Mavrovė, 3 Ditė €99, 4 Ditė €149

Maqedoni

Maqedoni

Viti i Ri në Mavrovë:
Mbëritja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri.

- Hotel Makpetrol 3* - 2 netë €99 dhe 3 netë €149
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri (Pijet të papërfshira) më 31 Dhjetor dhe më 1 Janar.
Fëmijët deri 6 vjeç, falas - pa krevat shtesë. Nëse dëshironi Krevat Shtesë regjistrohet si më i Rritur.

- Hotel Lodge 3* - 3 netë €179
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri  me Pijet pa limit të përfshira dhe Muzikë live (Tek Bistra);
4. Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.

- Hotel Sport 3* - 3 netë €189.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri  me Pijet pa limit të përfshira dhe Muzikë live (Tek Bistra);
4. Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.

- Hotel Bistra 4* - 3 netë €209
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri  me Pijet pa limit të përfshira dhe Muzikë live;
4. Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.

- Hotel Radika 5* - 3 netë €349.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri (me pije të përfshira);
4. Muzikë live dhe Argëtim më datë 31 Dhjetor, 1 dhe 2 Janar.
5. Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Banjo me avull, Xhakuzi dhe Fitnes.
6. Transport falas për në Qendrën e Skive.
Kujdes: Fëmijët 2-3.9 vjeç, pa krevat shtesë, janë falas, Regjstrojeni ne intervalin 0-1.9 vjeç. Nëse dëshironi Krevat Shtesë regjistrohet në intervalin 2-5.9 vjeç.

Shtesa për Transportin me autobus €25

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Udhėtimi ėshtė individual


Kujdes, Hotel Radika shitet VETEM pėr 3 netė.
Viti i Ri nė Mavrovė, 3 Ditė €99, 4 Ditė €149

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė