Nga Data: Deri datė: Dhomė

Plazh All Inclusive nė Burgas, 8 Ditė €329

5. Bullgari

5. Bullgari

Dita e Parë, E Enjte: Nisja nga Tirana Diten e Mërkurë në oren 18.00 dhe udhëtimi me autobus nëpërmjet për në Burgas. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Burgas rreth orës 13.00. Sistemimi dhe Akomodimi në Hotele All Inclusive.

Dita e Dytë, E Premte: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Tretë, E Shtunë: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Katërt, E Diel: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Pestë, E Hënë: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Gjashtë, E Martë: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Shtatë, E Mërkurë: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Tetë, E Enjte: All Inclusive ne Hotel. Nisja për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Tiranë.

Nisja më 1, 8, 15 Gusht.

 

Hotelet do të jenë:

Svejest 3* -Burgas Svejest 3* -Burgas
Azurro 3* - Burgas

Azurro 3* - Burgas

Chaika Resort 4* - Burgas

Chaika Resort 4* - Burgas

Victoria Palace 5* - Burgas Victoria Palace 5* - Burgas
Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
- Fjetje 7 Netė All Inclusive nė Hotele 3*, 4* dhe 5*.
- Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana nė Hotele nė Burgas.

Plazh All Inclusive nė Burgas, 8 Ditė €329

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė