Nga Data: Deri datė: Dhomė

Vjeshtė nė Strugė, 2 Ditė €18, 3 Ditė €36

Maqedoni

Maqedoni

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Strugë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Strugë dhe Ohër, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Vazhdimi udhëtimit për në Shën Naum. Vizitë e shkurtër. Nisja për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Nisje më 28, 29, 30 Nëntor.

 

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Strugë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Strugë dhe Ohër, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Shën Naum. Vizitë e shkurtër. Nisja për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Nisje më 28, 29 Nëntor.

Me Shume Detaje: Nė Pagesė pėrfshihen:
- Hotel Ambient 3*S 1 natė €18, 2 netė €36 (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ),
- Hotel Solferina 3*S 1 natė €18, 2 netė €36 (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ),
- Hotel Beograd 3*S 1 natė €22, 2 netė €44 (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me Muzikė live),
- Hotel Mirage 4* 1 natė €34, 2 netė €68 (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me Muzikė live),
- Hotel Izgrev 5* 1 natė €37, 2 netė €74 (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ),

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Turi nė Strugė dhe Ohėr dhe Transporti vajtje ardhje me autobus - €15, Minimumi pėr Turin dhe Transportin 15 personė.
2. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Vjeshtė nė Strugė, 2 Ditė €18, 3 Ditė €36

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė