Xoria Deluxe

/ Xoria Deluxe


Xoria Deluxe

Xoria Deluxe
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard B block room side ... + 0 €


Standard B block room side sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1115 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1388 €
( - 20 % )
Çmimi Total

1115 €
Rezervo
Standard A Block Room Side ... + 18 €


Standard A Block Room Side Sea View: Adult: 2 Children: 0 Price : 1133 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1414 €
( - 20 % )
Çmimi Total

1133 €
Rezervo
Standard main building room ... + 36 €


Standard main building room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1151 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1439 €
( - 20 % )
Çmimi Total

1151 €
Rezervo
Suite room + 372 €


Suite room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1487 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1919 €
( - 23 % )
Çmimi Total

1487 €
Rezervo
Deluxe suite room sea view + 543 €


Deluxe suite room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1658 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2164 €
( - 23 % )
Çmimi Total

1658 €
Rezervo
Standard large room + 543 €


Standard large room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1658 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2164 €
( - 23 % )
Çmimi Total

1658 €
Rezervo
Family dublex 2 bedroom + 879 €


Family dublex 2 bedroom: Adult: 2 Children: 0 Price : 1994 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2644 €
( - 25 % )
Çmimi Total

1994 €
Rezervo

Hoteli Xoria Deluxe me 5 yje në rajonin e Alanya Payallar hap dyert për ju, mysafirët tanë të çmuar, si një hotel familjar. Hoteli ynë ndodhet në rajonin Payallar të rrethit Alanya, i lidhur me nënkalim brenda hotelit dhe ndertesa 7-katëshe në formë ylberi mbi det,  shtrihet në det në formën e një gjysmëhëne me pamje nga deti.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Një fëmijë falas deri 12.99 vjec
Përshkrim i hotelit
Hoteli ka pishina të brendshme të ngrohta dhe një seksion spa, dhe ofron lloje masazhesh nga 8 vende të ndryshme me masazhatorë të certifikuar. Gjatë gjithë ditës, ekipi i animacionit ofron shërbim që mysafirët  të kalojnë një kohë të këndshme, dhe argëtimi vazhdon me shfaqjet e ekipit të animacionit në mbrëmje dhe ndonjëherë me ekipet speciale të shfaqjeve të sjella nga jashtë. Të gjitha dhomat ofrojnë akomodim komod dhe të qetë me 90% të dhomave me pamje nga deti, standarde, familjare, dupleks dhe suita.
Të gjitha dhomat kane sistem dixhital i kyçjes së dyerve me kartë, buton pastrimi dixhital dhe mos shqetëso, detektor zjarri, kondicioner, kabinet, minibar, kasafortë, televizor LCD, transmetim satelitor, tavolinë grimi, ballkon, ulur. grup, telefon, internet wireless, kabina dushi, tharëse flokësh, pasqyrë zmadhuese, telefon banjo. Në dhomat  dupleks dhe familjare, konsiderohen dhoma të veçanta me hyrje të vetme si për fëmijët ashtu edhe për prindërit, dhe çdo dhomë ka një kabinë dush, lavaman, TV, kondicioner. Ka plazhe ku ata mund të notojnë dhe një restorant snack, shezllone falas, çadra, peshqirë dhe zona të përshtatshme për mysafirët tanë për të bërë banja dielli në plazhin, i cili lidhet me një nënkalim brenda hotelit.

Hoteli ynë Ultra ofron shërbim gjithëpërfshirës të ushqimit dhe pijeve me sistem bufeje të hapur. Shërbimi i ushqimit vazhdon nga ora 07:00 deri në orën 24:00 në intervale të rregullta, dhe shërbimi i pijeve vazhdon 24 orë në ditë. Në hotelin tonë ofrohet shërbim me cilësi të lartë për mysafirët dhe ne përpiqemi të krijojmë një mjedis ku ata të pushojnë dhe të kalojnë mirë dhe të ndjehen si në shtëpinë e tyre. 
Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -