info@plazh.com +35542233997

Akka Alinda

/ Akka Alinda


Akka Alinda

Akka Alinda
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Anex standard room + 0 €


Anex standard room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1278 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1811 €
( - 29 % )
Çmimi Total

1278 €
Rezervo
Standard main building room ... + 23 €


Standard main building room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1301 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1850 €
( - 30 % )
Çmimi Total

1301 €
Rezervo
Comfort standard room + 37 €


Comfort standard room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1315 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1873 €
( - 30 % )
Çmimi Total

1315 €
Rezervo
Standard main building room ... + 57 €


Standard main building room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1335 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1906 €
( - 30 % )
Çmimi Total

1335 €
Rezervo
Family dublex room + 335 €


Family dublex room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1613 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2370 €
( - 32 % )
Çmimi Total

1613 €
Rezervo
Family main building room + 461 €


Family main building room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1739 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2580 €
( - 33 % )
Çmimi Total

1739 €
Rezervo
Family comfort room + 575 €


Family comfort room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1853 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2770 €
( - 33 % )
Çmimi Total

1853 €
Rezervo

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1995 dhe rinovuar në vitin 2012 dhe 2014. Kompleksi shtrihet në një Sipërfaqe prej 32.000 m² dhe ndodhet 65 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe vetëm 7 km larg nga Qyteti i Kemerit. Kompleksi disponon 410 Dhoma në total: 335 Dhoma Standarte, 4 Dhoma për Paraplegjikët, 51 Dhoma Familjare, 5 Dhoma Familjare të ndara në 2 Dhoma, 10 Suita Junior, 4 Suita Senior dhe 1 Suitë Mbretërore

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Familjar
Përshkrim i hotelit

Dhomat janë të pajisura me:
- TV satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Ajër i Kondicionuar
- Dush dhe Tharëse flokësh
- Ballkon
- Tapet
- Telefon (me pagesë)

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant Kryesor dhe Restorant A La Carte (Italian dhe Peshku)
- Bar në Pishinë, Bar në Plazh dhe Snack Bar
- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Plazh dhe Aquapark
- Fitness, Sauna, Banjo Turke, SPA dhe Qendër Estetike
- Disko
- Amfiteatër
- Miniclub
- Fushë Tenisi
- Fushë Futbolli
- Fotografi
- Parukeri
- Shopping Center
- Internet
- Makina me qera
- Shërbim Lavanterie
- Shërbim Mjekësor, Sallë Konference, Biliardo, Kurs Zhytjeje, etj.

Departure Flight
Tiranë - Antalya
28 May, 04:30
Return Flight
Antalya - Tiranë
04 Jun, 00:30