info@plazh.com +35542233997

IC Green Palace

/ IC Green Palace


IC Green Palace

IC Green Palace
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard room R.O.H. + 0 €


Standard room R.O.H.: Adult: 2 Children: 0 Price : 1648 €
High end All Inclusive

6 Netë
2038 €
( - 19 % )
Çmimi Total

1648 €
Rezervo
Quad Standard Room + 292 €


Quad Standard Room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1940 €
High end All Inclusive

6 Netë
2427 €
( - 20 % )
Çmimi Total

1940 €
Rezervo
Junior suite + 579 €


Junior suite: Adult: 2 Children: 0 Price : 2227 €
High end All Inclusive

6 Netë
2810 €
( - 21 % )
Çmimi Total

2227 €
Rezervo
Family Room + 877 €


Family Room: Adult: 2 Children: 0 Price : 2525 €
High end All Inclusive

6 Netë
3207 €
( - 21 % )
Çmimi Total

2525 €
Rezervo
King suite + 4063 €


King suite: Adult: 2 Children: 0 Price : 5711 €
High end All Inclusive

6 Netë
7455 €
( - 23 % )
Çmimi Total

5711 €
Rezervo
Presidential suite room + 5371 €


Presidential suite room: Adult: 2 Children: 0 Price : 7019 €
High end All Inclusive

6 Netë
9199 €
( - 24 % )
Çmimi Total

7019 €
Rezervo

Duke ofruar lehtësira të gjera dhe të përshtatura posaçërisht për fëmijë, Hoteli  Green vjen me një mini-klub në një zonë me aktivitet pikture 200 m², një pishinë për aktivitete për fëmijë të vendosur në një sipërfaqe prej 380 m², 2 dhoma kinema, sallë video lojrash dhe një zonë gatimi pica.

Atributet e hotelit
  • Aquapark
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Familjar
Përshkrim i hotelit

Duke ofruar lehtësira të gjera dhe të përshtatura posaçërisht për fëmijë, Hoteli  Green vjen me një mini-klub në një zonë me aktivitet pikture 200 m², një pishinë për aktivitete për fëmijë të vendosur në një sipërfaqe prej 380 m², 2 dhoma kinema, sallë video lojrash dhe një zonë gatimi pica.

Së bashku me klubin për fëmijë, prona ofron edhe një klub adoleshentësh. Klubi adoleshent përfshin një zonë të lojërave video, tavolinën DJ. Mini klubi ka  zona për të luajtur, kënde lodrash dhe lehtësira për të pikturuar fytyrën për t’i mbajtur fëmijët tuaj të frymëzuar gjatë qëndrimit tuaj në IC Hotels Green Palace.

Një pishinë për fëmijë 120 m² dhe një dhomë për kujdesin e fëmijëve janë gjithashtu në dispozicion për lehtësinë tuaj.

Aquapark-u i hotelit vjen me 7 rrëshkitje të ndryshme për mysafirë të rritur. Këto rrëshkitje përfshijnë dy rrëshkitje garash; ndërsa llojet e tjera të rrëshkitjes janë kthesat, multislidet dhe një rrëshkitje e trupit.

Green Palace ka 6 restorante a la carte, e cila përfshin specialitete japoneze, turke dhe ushqime deti. Dy dyqane pastiçerie ofrojnë ëmbëlsira gjithë ditës. Mysafirët mund të zgjedhin midis 3 bare pishina, një dhe disko.

 

Facilitetet që ofrohen:


Mobilje në natyrë
Beachfront
Tarracë dielli
Zona private e plazhit
Kopësht


Aktivitete:
Aerobi
Gjuajtje me hark
Muzikë / performancë e drejtpërdrejtë
Pajisjet e tenisit (pagesë shtesë)
Park ujor
Argëtim në mbrëmje
Klubi për fëmijët
Objektet e sportit ujor (pagesë shtesë)
Nightclub / DJ
Staf argëtues
Mini golf
Bowling (pagesë shtesë)
Librari
Lojë me shigjeta
Rrëshkitje në ajër (pagesë shtesë)
Karaoke
Ping pong
Bilardo (pagesë shtesë)
Shesh lojërash për fëmijë
Dhoma e lojërave
Tenis (pagesë shtesë)
Kondicioner
Marrja me qira e makinave
Dyqan dhuratash
Ashensor
Berber / sallon bukurie
Lehtesira për mysafirët me aftësi të kufizuar


Objekte Wellness:
Masazh i plotë i trupit (pagesë shtesë)
Dhomë Avulli
Shërbime bukurie
Cadra dielli

Lounger dielli ose karrige plazhi
Bar pishine
Rrëshkitje në uji
Hammam
Masazh (pagesë shtesë)
Spa dhe qëndra Wellness (pagesë shtesë)
Palestër
Sauna

Internet
Free! WiFi është në dispozicion në të gjitha fushat dhe është pa pagesë.

Departure Flight
Tiranë - Antalya
28 May, 04:30
Return Flight
Antalya - Tiranë
04 Jun, 00:30