Nga Data: Deri datė: Dhomė

Drita Hotel Resort & SPA 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hotel Drita - 5 yje është ndërtuar në vitin 1997 dhe rikonstruktuar në vitin 2007 Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 6.200 m² dhe disponon 103 dhoma në total, ndër të cilat dhoma standarte (25 m2), Standarte me Krevat Marinari (25 m2).

Dhomat janë komforte dhe janë të pajisura me:
- TV LCD
- Minibar (me pagesë)
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë (me pagesë)
- Tapet
- Ballkon
- Dush
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant I Jashtëm, Restorant I Brendshëm dhe A La Carte Restorant
- Bar-e të ndryshme
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë për Fëmijë, Akuapark dhe Rrëshkitëse
- Plazh rërë dhe guralecë
- Fitness, Sauna (me pagesë), Banjo Turke
- Disko
- Miniclub
- Volejboll në Plazh, Sallon Bukurie, Dyqane, Kujdestare për Fëmijë, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri nė orėn nė 24:00.
- Animacion
- Banjo Turke
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Volejboll nė Plazh
- Ping Pong
- Lojė me letra
- Disko (deri nė orėn 24:00)
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Animacion
- Pishinė
- Mini-club (4-12 vjec)
- Park Lojrash

Hoteli ėshtė i vendosur 140 km larg Aeroportit tė Antalyas dhe 14 km larg qytetit tė Alanya-s. Hoteli ndodhet nė breg tė detit

Drita Hotel Resort & SPA 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte me krevatė marinari me pamje nga toka 2 FEMIJE FALAS (Max 2 Rritur +2 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 124.80
» Dhomė Standart me pamje nga toka (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 124.80
» Dhomė Standart me pamje nga toka Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 93.60
» Dhomė Standarte me krevatė marinari me pamje nga toka(Max 2 Rritur +2 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 124.80
» Dhomė Standart me pamje nga deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 129.60
» Dhomė Standarte me krevatė marinari me pamje nga deti (Max 2 Rritur +2 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 129.60
» Dhomė Familjare e Madhe (Max: 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 194.40
» Dhomė Familjare me dere Nderlidhese (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 201.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė