Nga Data: Deri datė: Dhomė

Millenium Palace 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli Millenium Palace- 4 yje ndodhet nė zonėn e Beldibisė nė Kemer ėshtė ndėrtuar nė 2006 , rikonstruktuar nė 2008 dhe ka njė sipėrfaqe prej 7.000 m². Ky hotel disponon 113 dhoma nė total (99 dhoma standarte , 2 dhoma familjare dhe 12 suita). Dhomat janė tė pajisura me ballkon, me karpet,tharse flokėsh , telefon (me pagesė), minibar, tv dhe split kondicioner. Brenda kompleksit tė Hotelit: Open bufe nė restorantin e jashtėm dhe restorantin e brendshėm,Bufe pėr fėmijėt,Kafe turke, Bar nė pishinė, Bar nė Plazh, Snack Bar,Lobi bar,Disko, Pishinė e jashtme, Rrėshkitėse, Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi , Mini-club, Junior Club, Park lojrash pėr fėmijė, Bebisiter, Disko, Librari Parukeri, Shopping Center,Muzikė live, Gjimnastikė, Shėrbim Mjekėsor etj.
Më Shume Detaje: Koncepti " All Inclusive"

“ All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor, akullore , caj, kafe dhe ėmbėlsira gjatė ditės.
- Snack bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Wireless
- Animacion
- Mini-club
- Mini-disko
- Park lojrash pėr fėmijė
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
-Mini-club (4-12 vjec)
-Mini-disko
-Rrėshkitėse
-Park lojrashHoteli ndodhet 34 km larg Aeroportit te Antalyas dhe 18 km nga Kemeri. Hoteli ndodhet 500 m nga bregu i detit.

Millenium Palace 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard ( Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 14/06/2018
€ 55.20
nga 15/06/2018 nė 30/06/2018
€ 72.00
nga 01/07/2018 nė 15/07/2018
€ 88.80
nga 16/07/2018 nė 26/08/2018
€ 96.00
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 76.80
» Dhomė Standard Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 14/06/2018
€ 40.80
nga 15/06/2018 nė 30/06/2018
€ 62.40
nga 01/07/2018 nė 15/07/2018
€ 76.80
nga 16/07/2018 nė 26/08/2018
€ 84.00
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 67.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė