Nga Data: Deri datė: Dhomė

Bellis Deluxe 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli përbëhet nga 1 Ndërtesë kryesore gjashtë-katëshe dhe 6 Bungalow tre-katëshe. Ndërtesa kryesore përbëhet nga 238 Dhoma Standarte, 6 Dhoma për paraplegjikët, 17 Dhoma Familjare dhe 77 Junior Suita; ndërsa Bungalow-t përbëhen nga 245 Dhoma Standarte dhe 9 Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV me satelit
- Minibar (ujë dhe pije freskuese)
- Kasafortë
- Ajër të kondicionuar
- Telefon
- Tualet, dush, tharëse flokësh
- Ballkon, tapet,

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restoranti Kryesor, 5 Restorante a la Carte (Turk, Italian, Kinez, Meksikan, Peshku)
- 5 Bare
- Aquapark me 2 rrëshkitëse, 4 Pishina të Hapura, 1 Pishinë e Mbyllur dhe Pishinë për fëmijë
- Plazh privat
- Kënd Lojrash
- Miniclub
- Kinema
- Shërbim Mjekësor
- Qendër Estetike
- Parukeri
- Shopping Center
- Lavanteri
- 5 Salla Konferencash
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
- Disko
- Internet Kafe
- Bilardo
- Lojë me shigjeta
- Volejboll në plazh
- Mini golf
- Tenis
- Babysitter
- Parking

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Tė gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike tė vendit (Tė cilėsuar)
- Animacione
- Miniclub pėr fėmijė
- Aerobi
- Water Polo
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll nė plazh
- Mini golf
- Lojė me shigjeta
- Tenis
- Disko
- Ēadra dhe shezlona nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Bellis Deluxe 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Kamelia Kopshti me pamje nga kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 221.76
» Dhomė Standart me pamje nga kopshti Godina Kryesore (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 226.24
» Dhomė Kamelia me pamje pjesėrisht nga deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 232.96
» Dhomė Standart me pamje pjesėrisht nga deti Godina Kryesore (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 237.44
» Dhomė Kamelia me pamje nga deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 244.16
» Dhomė Standart me pamje nga deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 248.64
» Dhomė Mimoza me pamje nga kopshti (Max 3 Rritur +1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 255.36
» Dhomė Kamelia Familjare Superiore (Max: 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 423.36
» Junior Suite Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 259.84

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė