Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sunrise Park 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1993 dhe rinovuar në vitin 2010, shtrihet në një Sipërfaqe prej 150.000m2, ndodhet në Breg të Detit, 80 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 10 km larg nga Qyteti i Manavgatit. Hoteli disponon 501 Dhoma në total: Dhoma Standarte, Familjare dhe Suita të ndryshme.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV
- Telefon
- Kasafortë
- Minibar (ujë dhe pije të lehta)
- Dush
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda Hotelit:
- Restorant kryesor, 4 Restorante A La Carte, Bufe dhe Kënd për fëmijët në Restorant
- 6 Bar-e të ndryshme
- 2 Pishina të jashtme, 1 Pishinë e jashtme, 2 Pishina për Fëmijë dhe 5 Rrëshkitëse
- Banjo turke, Sauna, Masazhe dhe Jakuzzi
- Miniclub dhe  Kënd lojërash
- Internet Kafe
- Kinema, Berber, Dyqane të ndryshme.
Aktivitete si: animacione, Musik live,Amfiteater, Gjimnastikë, Aerobi, Sporte ujore, Tenis,  Darts, Ping Pong, Vollejboll, Basketboll, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesin, Mėngjesin e vonė, Drekėn dhe Darka bufe, Darkėn e lehtė nė mesnatė.
- Restorant A La Carte (1 herė nė javė - me rezervim)
- Ēaj, Kafe dhe Embelsira/Akullore pasditeve
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Animacion
- Amfiteater
- Muzike live
- Mini-club, volejboll ne plazh
- Basketboll
- Banjo turke
- Sauna
- Aerobi
- Darts
- Ping Pong
- Ēadra, dyshek, shezlong nė plazh dhe nė pishinė

Per femije:
-Mini Club (4-12 vjec)
-Teen Club (12-16)
-Sherbim dado
-Kend lorjash
-Krevate te posacme
-Mini Buffe
-Aqua Park
Sunrise Park 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Club Superiore (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 199.36
» Dhomė Club Superire Teke (Max: 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 146.72
» Dhomė Standarte Godina Kryesore Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 199.36
» Dhomė Standarte Godina Kryesore Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 203.84
» Dhomė Club Bengovil (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 258.72
» Dhomė Familjare Club (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 280.00
» Dhomė Familjare Dublex Club (Max: 5 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 299.04

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė