Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sural Resort 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 dhe rikonstruktuar në vitin 2010,shtrihet në një Sipërfaqe prej 70.000m2, ndodhet në breg të detit, 55 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 9 km larg nga Qyteti i Side-s. Hoteli disponon 375 Dhoma Standarte dhe 125 Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV
- Telefon
- Minibar (ujë)
- Kasafortë (me pagesë)
- Dush
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor dhe A La Carte
- 5 Bar-e në ambjente të ndryshme të hotelit
- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe Akuapark
- Fitness, Sauna, Banjo Turke, SPA, Qendër Estetike dhe Parukeri 
- Disko, Amfiteatër, Miniclub, Fushë Tenisi, Fotografi, Shopping Center, Internet në Lobby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, Salle Konference, Bilardo, Sporte Uji, Canoe, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka bufe
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Animacion
- Musik live
- Akuapark
- Fitness
- Fushe tenisi
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Ping Pong
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė


Sural Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 21/08/2019 nė 30/09/2019
€ 153.60
» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 21/08/2019 nė 30/09/2019
€ 158.40
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/08/2019 nė 30/09/2019
€ 118.80
» Dhomė Familjare Ndėrlidhėse (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 21/08/2019 nė 30/09/2019
€ 237.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė