Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kemal Bay 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hotel Kemal Bay - 5 yje është ndërtuar në vitin 1993 dhe rinovuar në vitin 2016 Hoteli përbëhet nga një godinë 6 katëshe dhe disponon 300 dhoma standarte.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV
- Minibar (ujë)
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë (me pagesë)
- Tapet
- Ballkon
- Dush
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm
- 5 Bar-e
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë për Fëmijë, Plazh dhe 2 Rrëshkitëse
-  Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzi dhe Qendër SPA
- Disko
- Miniclub
- Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Basketbolli, Muzikë Live, Kinema, Dyqane, Kujdestare për Fëmijë, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive":
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike nga ora 10 deri nė 24:00.
- Amfiteatėr
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Volejboll nė Plazh
- Mini Futboll
- Lojė me letra
- Ping Pong
- Disko (vetem hyrja pa pagesė)
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė (me pagesė)
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (me pagesė)Pėr fėmijėt:
- Animacion
- Pishinė e Jashtme dhe e Brendshme
- Mini-club (4-12 vjec)
- Mini Disko
- Park Lojrash

Hoteli ėshtė i vendosur 120 km larg Aeroportit tė Antalyas dhe 10 km larg qytetit tė Alanya-s
Hoteli ndodhet nė breg tė detit.

Kemal Bay 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike Anex (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 09/05/2019 nė 24/05/2019
€ 78.40
nga 25/05/2019 nė 08/06/2019
€ 96.32
nga 09/06/2019 nė 06/07/2019
€ 123.20
nga 07/07/2019 nė 24/08/2019
€ 154.56
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 123.20
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 09/05/2019 nė 24/05/2019
€ 82.88
nga 25/05/2019 nė 08/06/2019
€ 100.80
nga 09/06/2019 nė 06/07/2019
€ 127.68
nga 07/07/2019 nė 24/08/2019
€ 159.04
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 127.68
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 09/05/2019 nė 24/05/2019
€ 61.60
nga 25/05/2019 nė 08/06/2019
€ 75.04
nga 09/06/2019 nė 06/07/2019
€ 95.20
nga 07/07/2019 nė 24/08/2019
€ 118.72
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 95.20
» Dhomė Standarte Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 09/05/2019 nė 24/05/2019
€ 87.36
nga 25/05/2019 nė 08/06/2019
€ 105.28
nga 09/06/2019 nė 06/07/2019
€ 132.16
nga 07/07/2019 nė 24/08/2019
€ 163.52
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 132.16

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė