Nga Data: Deri datė: Dhomė

Grand Kaptan 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli me 5 yje eshte eshtė ndertuar nė vitin 1991 dhe rikonstruktuar nė vitin 2007-2008,ne total ka 272 dhoma. “Ultra all Inclusive” pėrfshin: -Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe, drekė e lehtė, darkė e lehtė nė mesnatė, ēaj, kafe, kek, akullore, fruta. -Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike 24 ore. -2 restorante A’la Carte 19:30 - 22:00 . -Animacion, mini-club, internet kafe, sporte uji, Wireless Internet. -Banjo turke, sauna,jacuzzi, fitness centre. -Ēadra, shezlong.
Më Shume Detaje: Hoteli gjendet 4 km larg nga Alanya.Transporti falas me autobuz per ne qendren e qytetit 6 here ne jave.

Grand Kaptan 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 120.96
» Dhomė Standard (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 123.20
» Dhomė Standard Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 91.84
» Dhomė Standard Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 129.92
» Dhomė Ndėrlidhėse (Max 4 Rritur + 2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 235.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė