Nga Data: Deri datė: Dhomė

Concordia Celes Beach 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hotel Concordia Celes Beach - 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe rikonstruktuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqe prej 16.000 m² dhe ndodhet në Bregdet, 35 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas. Kompleksi përbëhet nga 2 Ndërtesa 5- katëshe dhe disponon 365 Dhoma në total, 304 Dhoma Standarte, 21 Dhoma Familjare, 38 Dhoma ndërlidhëse dhe 2 Dhoma mbretërore.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV satelitor
- Telefon 
- Minibar (ujë) 
- Kasafortë 
- Ajër i Kondicionuar 
- Banjo me Dush
- Tharëse Flokësh
- Ballkon 

Brënda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm  
- 5 Bar-e 
- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur
- Pishinë për Fëmijë
- Plazh privat
- Akuapark 
- Fitness, Sauna, Banjo Turke, Disko, Amfiteatër, Miniclub, Fushë Tenisi, Fushë Futbolli, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Qëndër Estetike, Parukeri, Dyqane, Park Lojrash, Ping Pong, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet në Lobby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Ping Pong
- Volejboll nė Plazh
- Volejboll
- Hyrja nė Disko
- Basketboll
- Lojė me letra
- Ping Pong
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (me pagesė)

Hoteli ndodhet nė Bregdet, 35 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas.


Concordia Celes Beach 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 15/07/2018 nė 21/08/2018
€ 141.60
nga 22/08/2018 nė 15/09/2018
€ 124.80
nga 16/09/2018 nė 05/10/2018
€ 100.80
» Dhomė Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Femije ose 2 Rritur) Tarifa
nga 15/07/2018 nė 21/08/2018
€ 146.40
nga 22/08/2018 nė 15/09/2018
€ 129.60
nga 16/09/2018 nė 05/10/2018
€ 105.60
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 15/07/2018 nė 21/08/2018
€ 146.40
nga 22/08/2018 nė 15/09/2018
€ 129.60
nga 16/09/2018 nė 05/10/2018
€ 105.60
» Dhome Junior (Max 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 15/07/2018 nė 21/08/2018
€ 219.60
nga 22/08/2018 nė 15/09/2018
€ 194.40
nga 16/09/2018 nė 05/10/2018
€ 158.40
» Dhomė Familjare (Max 5 Rritur) Tarifa
nga 15/07/2018 nė 21/08/2018
€ 219.60
nga 22/08/2018 nė 15/09/2018
€ 194.40
nga 16/09/2018 nė 05/10/2018
€ 158.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė