Nga Data: Deri datė: Dhomė

Avantgard Comfort (ex diamond club) 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Më Shume Detaje:
Hoteli gjendet 45 km larg nga aeroporti , 8 km larg nga Kemeri dhe ndodhet nė breg tė detit.

Avantgard Comfort (ex diamond club) 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė