Nga Data: Deri datė: Dhomė

Asteria Fantasia Resort 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli Fantazia De Luxe - 5 yje ndodhet në zonën e Camyuvase në Kemer është ndërtuar në 1997, rikonstruktuar në 2005 dhe ka një sipërfaqe prej 56.000 m². Ky hotel disponon 350 dhoma në total (258 dhoma standarte, 24 suita familjare, 51 junior suita familjare, 16 de luxe suita dhe 1 suitë presidenciale).

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- Ballkon
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Telefon (me pagesë)
- Minibar
- TV satelitor

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Open bufe në Restorantin e jashtëm dhe Restorantin e brendshëm, 4 Restorante A La Carte (italian, turk, kinez dhe prodhime deti) dhe Bufe për fëmijët
- Kafe turke, Bar në pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Vitamin bar, Lobi bar dhe Disko
- Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmije, Akuapark me rrëshkitëse dhe Plazh
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi  
- Mini-club, Junior Club, Park lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Mini-golf
- Wi-Fi në vëndet publike pa pagesë
- Librari  
- Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor
- Akullore, Ēaj, Kafe dhe Ėmbėlsira gjatė ditės.
- 4 Restorante A La Carte (italian, turk, kinez dhe prodhime deti) me rezervim
- Snack bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike,si edhe disa pije te importit.
- Wireless
- Animacion
- Mini-club
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Cadrat,peshqirėt dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Park lojrash
- Mini-club (4-12 vjec)
- Pishinė
- Rrėshkitėse


Asteria Fantasia Resort 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Standarte Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 14/09/2019 nė 27/09/2019
€ 199.36
» Dhomė Standarte me Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 14/09/2019 nė 27/09/2019
€ 203.84
» Dhomė Standarte Teke Pamje nga Toka (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 14/09/2019 nė 27/09/2019
€ 162.40
» Dhomė Standarte pamje pjesesrisht nga deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 14/09/2019 nė 27/09/2019
€ 215.04
» Junior Suite Familjare me Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 14/09/2019 nė 27/09/2019
€ 226.24
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 14/09/2019 nė 27/09/2019
€ 356.16

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė