Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sea Life Buket Beach 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2004 dhe rinovuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqe prej 14.500m2 , ndodhet 95km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 30 km larg nga Qyteti i Alanyas. Hoteli përbëhet nga 9 blloqe Ndërtesash 3-5 katëshe dhe disponon 323 Dhoma në total: 299 Dhoma Standarte, 3 Dhoma për Paraplegjikët, 10 Dhoma Familjare, 4 Dhoma Treshe, 4 Suita Junior, 2 Suita Mbretërore dhe 1 Suitë Presidenciale.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV
- Minibar (ujë)
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë(me pagesë)
- Telefon
- Banjo me Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon
Shërbim pastrimi të përditshëm, Shërbim në Dhomë (24orë).

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor, 4 Restorante a la Carte (Italian, meksikan)
- 6 Bar-e
- 2 Pishina të Jashtme, Pishinë e Mbyllur
- Disko
- Pishinë për Fëmijë, Kënd lojërash, Kënd në Restorant, Babysitter, 2 Rrëshkitëse. Aktivitete si: Animacione, Gjimnastikë, Aerobi, Kinema, Fitness, Banjo Turke, Sauna, Banjo turke, Jacuzzi, Masazhe, Mini- Kinema, Miclub, Vollejboll në Plazh, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesin , Drekėn dhe Darkėn bufe
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit
- Restorantet A La Carte 1 herė pėr qendrim javor (me rezervim)
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacione
- Muzik live (2 herė nė javė)
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Banjo Turke
- Sauna
- Ping Pong
- Vollejboll
- Basketboll
- Darts
- Ēadrat, dyshekė dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh

Pėr fėmijėt:

Hoteli ndodhet nė Bregdet 95 km larg Aeroportit tė Antalyas dhe 30 km larg Qytetit tė Alanya-s


Sea Life Buket Beach 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė