Nga Data: Deri datė: Dhomė

Hedef Resort & SPA 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hotel Hedef Resort - 5 yje është ndërtuar në vitin 2006 Hoteli ka nje sipërfaqje 21.000 m² dhe përbëhet nga 2 ndërtesa 5-katëshe dhe 7-katëshe Hoteli ka një numër total dhomash 534 prej të cilave 420 dhoma standarte, 100 dhoma ndërlidhëse, 8 suita, 2 dhoma mbretërore dhe 4 dhoma për paraplegjikët.

Dhomat janë të pajisura me :
- TV satelitor 
- Minibar (pijet jo alkoolike në mbërritje)
- Kasafortë (me depozitë)
- Ajër i kondicionuar
- Tapet
- Dush
- Ballkon
- Amfiteater (500 vëndsh)
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 2 herë në javë

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti Kryesor, Restorant A La Carte Turk dhe peshk
- 6 Bar-e
- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe Akuapark
- Plazh
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
- Disko
- Bowling
- Bilardo
- Miniclub
- Sporte te Ndryshme Uji
- Park Lojrash
- Qëndër Estetike, Baby Sitter, Mini Futboll, Fushë Volejboll-i dhe Basketbolli, Fushë Tenisi, Parukeri, Muzikë Live, Dyqane, Internet Kafe, Shkëmbim Valute, Makina me Qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin kryesor.
- Restorante A La Carte. (Rezervim nė avance, vetėm 1 herė falas)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Akullore nga ora 12
– 16 nė Snack Bar
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Ping Pong
- Volejboll nė Plazh
- Basketboll
- Lojė me letra
- Ping Pong
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (me depozitė)
Pėr fėmijėt:
- Pishinė
- Mini-club (4-12 vjec),
- Park lojrash
- Mini Disko
Hoteli ndodhet 100 km larg nga aeroporti, 12 km larg nga qendra e Alanya-s Hoteli ndodhet 50 m larg plazhit.

Hedef Resort & SPA 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 07/05/2019 nė 16/05/2019
€ 76.16
nga 17/05/2019 nė 26/05/2019
€ 82.88
nga 27/05/2019 nė 10/06/2019
€ 105.28
nga 11/06/2019 nė 23/06/2019
€ 132.16
nga 24/06/2019 nė 03/08/2019
€ 150.08
nga 04/08/2019 nė 05/09/2019
€ 145.60
nga 06/09/2019 nė 16/09/2019
€ 132.16
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/05/2019 nė 16/05/2019
€ 76.16
nga 17/05/2019 nė 26/05/2019
€ 82.88
nga 27/05/2019 nė 10/06/2019
€ 105.28
nga 11/06/2019 nė 23/06/2019
€ 132.16
nga 24/06/2019 nė 03/08/2019
€ 150.08
nga 04/08/2019 nė 05/09/2019
€ 145.60
nga 06/09/2019 nė 16/09/2019
€ 132.16
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/05/2019 nė 16/05/2019
€ 56.56
nga 17/05/2019 nė 26/05/2019
€ 61.60
nga 27/05/2019 nė 10/06/2019
€ 78.40
nga 11/06/2019 nė 23/06/2019
€ 98.56
nga 24/06/2019 nė 03/08/2019
€ 134.18
nga 04/08/2019 nė 05/09/2019
€ 130.14
nga 06/09/2019 nė 16/09/2019
€ 118.05

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė