Nga Data: Deri datė: Dhomė

Porto Bello Resort & SPA 5* - Antalya

Antalya

Antalya

Hotel Porto Bello - 5 yje është ndërtuar në vitin 2002 dhe rikonstruktuar në vitin 2008 Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 13.000 m². Hoteli disponon 346 dhoma nga të cilat 282 janë standarte, 28 familjare, 28 Junior Suite dhe 8 Single Suite.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV
- Kanale satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Ajër i kondicionuar
- Ballkon
- Vaskë & dush
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh
- Internet wireless ne dhomë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm, dhe 4 Restonte A La Carte (Italian, Meksikan, Peshku dhe Gatime Zgare)
- 9 Bar-e
- Pishinë e Hapur, Pishinë e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe 
2 Rrëshkitëse 
- Plazh  
- Fitness, Sauna dhe Banjo Turke
- Jakuzzi
- Amfiteatër
- Miniclub
- Fushë Tenisi, Volejboll në plazh, SPA, Disko, Qendër Estetike, Parukeri, Shopping Center, Shkëmbim Valute, Internet në Lobby, Makina me qera, Kinema, Luna Park, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorant.
- 6 Restorante A La Carte 4 Restonte A La Carte (Italian, Meksikan, Peshku dhe Gatime Zgare – me rezervim)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri ne 24:00.
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Mini Futboll
- Lojė me letra
- Lojė me hark
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė


Pėr fėmijėt:
- Menu pėr fėmijėt
- Mini-club (4-12 vjec)
- Park lojrash
- Mini diskoPorto Bello Resort & SPA 5* - Antalya

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė