Nga Data: Deri datė: Dhomė

Maya Imperial Hotel 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Maya World Imperial-Kemer është me një arkitekturë moderne, 25 km nga Antalia dhe 12 km nga Kemeri. Hoteli permban 75 Dhoma, Restorant & Bar, Pishinë, Rreshqitese uji, Aktivitetet e përditshme. Ka 74 dhoma standarde. Një nga këto dhoma është përgatitur si një dhomë per personat me aftësi të kufizuara dhe koncepti i dhomës është i njëjtë me dhomat e tjera. 

Pastrimi i Dhomës: Çdo ditë, dhe jane te pajisura me ballkon, Kasaforte, Mini Bar, Tharese flokesh, kondicioner, telefon, televizor, WI-FI.  

Maya World Imperial ka 4 pishina duke përfshirë pishinën e brendshme dhe të jashtme, pishinë për fëmijë dhe rrëshqitëse. Pishinë në natyrë ka 3 slides ndryshme.

Shezllonet dhe cadrat në buzë të pishinës ku lehtë mund të qendroni me femijet.  Hoteli ynë është në bregdet dhe ju mund te shijoni plazhin tonë privat, gjithashtu është projektua në fushën e volejbollit të plazhit. 

Restoranti

Mengjesi: 07: 00 - 10: 00 Bufe e hapur

Dreka: 12: 30 - 14: 00 Bufe e hapur

Darka: 19: 00 - 21: 00 Bufe e hapur

Kafe : 16: 00-17: 00 Ne Barin e pishines

Restorant LA CARTE (me rezervim)

LOBBY BAR 10: 00-23: 30 - Pije të nxehta dhe lëng frutash.

POOL BAR 10: 00-23: 30 - Të gjitha pijet janë në dispozicion.

Hoteli ndodhet në bregdet dhe ka plazhin e saj privat. Në situata emergjente si doktori, siguria, mallrat e humbura etj. Aktivitetet e ditës, programet e animacionit dhe shfaqjet në mbrëmje mbahen për t'u çlodhur. Kasaforta është e vendosur në dhomë  dhe ofrohet kundrejt nje pagese. Pishinë e brendshme dhe e jashtme. Pishinat pastrohen sipas rregullave të higjienës. Interneti eshte ne dhoma dhe lobi. Cadrat dhe sheszllonet në pishinë dhe zonat e plazhit ofrohen pa pagesë. Banjo turke dhe sauna. Lojra shahu letra, tavell etj. Aktivitete sportivem  Volejboll, pingpong, gjimnastikë janë në dispozicion.

Aktivitete me pagese: Shërbimet e mjekut, Lavanderi, Masazh, Telefon, Shërbimet e Faksit dhe Fotokopjes, Transfer, Pije Importimi. 

 

 

 

 

IMPERIAL RESTAURANT:


BREAKFAST: 07: 00-10: 00 Open Buffet

LUNCH : 12: 30-14: 00 Open Buffet

DINNER : 19: 00-21: 00 Open Buffet

CAFE BREAK: 16: 00-17: 00 Pool Bar

A LA CARTE RESTAURANT ( with reservation )

BARS:

LOBBY BAR 10: 00-23: 30 - Hot drinks and fruit juice.

POOL BAR 10: 00-23: 30 - All drinks are available.

IMPERIAL RESTAURANT:

BREAKFAST: 07: 00-10: 00 Open Buffet

LUNCH : 12: 30-14: 00 Open Buffet

DINNER : 19: 00-21: 00 Open Buffet

CAFE BREAK: 16: 00-17: 00 Pool Bar

A LA CARTE RESTAURANT ( with reservation )

BARS:

LOBBY BAR 10: 00-23: 30 - Hot drinks and fruit juice.

POOL BAR 10: 00-23: 30 - All drinks are available.

Më Shume Detaje:

Maya Imperial Hotel 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Ekonomike (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 16/05/2019 nė 31/05/2019
€ 96.32
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 109.76
nga 14/06/2019 nė 30/06/2019
€ 118.72
nga 01/07/2019 nė 24/07/2019
€ 127.68
nga 25/07/2019 nė 29/08/2019
€ 136.64
nga 30/08/2019 nė 30/09/2019
€ 123.20
» Dhomė Standarte (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 16/05/2019 nė 31/05/2019
€ 96.32
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 114.24
nga 14/06/2019 nė 30/06/2019
€ 123.20
nga 01/07/2019 nė 24/07/2019
€ 132.16
nga 25/07/2019 nė 29/08/2019
€ 141.12
nga 30/08/2019 nė 30/09/2019
€ 127.68
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 16/05/2019 nė 31/05/2019
€ 71.68
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 99.68
nga 14/06/2019 nė 30/06/2019
€ 107.52
nga 01/07/2019 nė 24/07/2019
€ 115.36
nga 25/07/2019 nė 29/08/2019
€ 123.20
nga 30/08/2019 nė 30/09/2019
€ 110.88
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 16/05/2019 nė 31/05/2019
€ 107.52
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 125.44
nga 14/06/2019 nė 30/06/2019
€ 134.40
nga 01/07/2019 nė 24/07/2019
€ 143.36
nga 25/07/2019 nė 29/08/2019
€ 152.32
nga 30/08/2019 nė 30/09/2019
€ 138.88

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė