Nga Data: Deri datė: Dhomė

Rios Beach 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Rios Beach Hotel ndodhet në Kemer / Beldibi është në 12 km nga qendra e Kemerit, 38 km nga aeroporti Antalias. Në Beach Barin e  vendosur në plazhin privat sherbehen pije. Të gjitha dhomat e hotelit janë të pajisura me ajër të kondicionuar qendror, transmetim satelitor, kuti sigurie, minibar, ballkon, telefon, dush kabina dhe Jacuzzi. Fushë tenisi, shigjetat, hamami dhe sauna dhe qendra palestër ndodhen brenda kompleksit. Përveç kësaj,ka interneti pa pagese në holl. Ju mund të shijoni mengjesin ne bufe te hapur. Restoranti kryesor dhe baret e hotelit tonë ofrojnë një shumëllojshmëri të shijeve për mysafirët tanë. Ju mund të relaksoheni duke përdorur hamamin e hotelit, saunan dhe masazhe qe të heqin qafe lodhjen e ditës. Mund të notosh në pishinën e hapur dhe në pishinën e fëmijëve. Mundësi të ndryshme të aktivitetit ju lejojnë të keni një pushim të këndshëm.

 Koncepti "All Inclusive" përfshin:
- Mëngjesi, Dreka dhe Darka bufe në Restorantin Kryesor
- Akullore, Çaj dhe Kafe pasditeve 
- Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike, 
- Wireless
- Animacion
- Aerobi
- Gjimnastikë
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Cadrat, peshqirët dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

Më Shume Detaje: CLEARSECTION

Rios Beach 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė