Nga Data: Deri datė: Dhomė

Bellevue 4 * - Burgas

Burgas

Burgas

Mirë se vini në Bellevue në Sunny Beach. Për të bërë qëndrimin tuaj më të rehatshëm hoteli ofron lobi, 4 ashensorë, ajër të kondicionuar, një treg mini dhe një pritje në dispozicion. Stafi në këtë hotel 12 katësh flet gjermanisht dhe anglisht.Hoteli përmban një pishinë me ujë të freskët dhe një pishinë të integruar për fëmijë. Të ftuarit mund të konsumojnë nga një pije në bar Poolside. Shezllonet dhe cadrat janë në dispozicion pa pagesë, në plazh dhe pishinë. Hoteli është brenda mundësive për supermarkete, bare dhe restorante, stacionet e autobusëve, disko, informacion turistik. Distancat për në: Qytetin e Vjetër të Nessebar (9 km), teatri (35 km) dhe Aqua Park (3 km). Automjetet mund të parkohen në parking.Pa pagesë ofrohet 1 cadër dhe 2 shezllone në plazh përballë hotelit dhe pishinës. MINI BAR në dispozicion në të gjitha dhomat.

 

Facilitete:
 
Për komoditet hoteli ofron  shërbim në dhomë, këmbim valutor dhe një vend të sigurtë. 
Interneti ofrohet në wifi-hotspots. Ky hotel miqësor familjar ofron pishinë për fëmijët
dhe animacion fëmijësh për të siguruar  qëndrim të rehatshëm për prindërit,
si dhe për mysafirët e rinj. Orari i pritjes: 00:00 - 23:59. Hoteli ofron një sallë konferencash.

 

Sport / Argëtim:
 
    Aerobi
    Gjuajtje me Hark
    Volejboll në plazh
    Pishinë për fëmijët
    Çiklizëm / Biking Mountain
    lojë me shigjeta
    Palestër
    Masazh
    Minigolf
    Pishinë jashtë
    Pool bar
    Loungers dielli
    Tarracë dielli
    Pishine
    Pingpong
    Studio Solari

 

Aktivitete:
 
Një shumëllojshmëri  aktivitetesh janë dhënë nga hoteli të tilla si pingpong. 
Të ftuarit të cilët dëshirojnë të jenë aktiv në pushime mund të gëzojnë
aktivitete të tilla si stërvitje në sallën e palestër.

 

Ushqim / Pije:
 
Hoteli ka 2 restorante. Mbrëmjet mund të shpenzohen në bar lobi. All-Inclusive Plus: 
All-Inclusive Plus përfshin verë, kafe, çaj, birrë.

 

Pikat e interesit:
 
    Bare - 100m
    Plazh / Det - 100m
    Aeroporti Burgas - 30 minuta
    Aeroporti i Plovdiv - 3 orë e 30 minuta
    Transporti publik - 200m
    Qëndra Resort - 2km
    Restorante - 100m
    Dyqanet - 100m
    Aeroporti i Sofjes - 4 orë e 30 minuta
    Aeroporti Varna - 2 orë 0 minuta

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Bellevue 4 * - Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė