Nga Data: Deri datė: Dhomė

Svejest 2+* -Burgas

Burgas

Burgas

Hotel Svejest ofron një mjedis të rehatshëm në Sunny Beach. Ajo gjithashtu ofron një dhomë lojrash.
 
Ky hotel është ndërtuar në vitet 1960 dhe u rinovua kohët e fundit për të siguruar 
comfortësinë moderne për mysafirët e saj.
 
Hotel Svejest përmban 142 dhoma, të gjitha janë të pajisura me një shumëllojshmëri 
objektesh për të siguruar një qëndrim të rehatshëm.
 
Hoteli ka një restorant dhe një bar ku të ftuarit janë në gjendje të pushojnë 
në fund të ditës me një vakt dhe një pije. Një përzgjedhje e gjerë e opsioneve të ngrënies
gjënden gjithashtu aty pranë.
 
Hotel Svejest ofron një vend ideal për të eksploruar afër Nesebar dhe Sveti Vlas, 
të cilat janë 10-minuta larg. Aeroporti Burgas është më pak se 30 minuta larg me makinë.
 

 

Më Shume Detaje: Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Svejest 2+* -Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė