Nga Data: Deri datė: Dhomė

Aronia Beach 4 * -Burgas

Burgas

Burgas

Aronia Beach Hotel është e vendosur në zonën jugore të Sunny Beach Resort. 
E vendosur në rreshtin e parë, pranë rërës piktoreske dhe një nga plazhet më të bukura
në zonën e Detit të Detit të Zi. Si një anëtar i zinxhirit  hotel me katër yje,
Aronia Beach Hotel ofron dhoma moderne, komode dhe të pajisura
me gjithçka të nevojshme për një qëndrim të këndshëm.

 

Facilitete:
 
• Siguria 24-orëshe
• Makinë me qera
• Këmbim valutor
• Kopësht
• Palestër
• Hotel i sigurt 
• Lavanderi
• Shërbim mjekësor
• Mbulimi i telefonit celular
• Gazeta
• Tarracë
• Shërbimi i transferimit
  Pritje 24-orëshe
  Parking makinash
  Wi-fi

 

Restorant:
 
• All inclusive me pije alkoolike të markave të veta

 

Shëndet:
 
• Masazh
• Sauna

 

 

Argëtim:
 
• Shesh lojrash për fëmijë
• Program argëtues për të rritur
• Program argëtimi për fëmijë
• Klubi i fëmijëve
• Paralele

 

Aktivitetet:
 
• Fitness
• Volejboll

 

Më Shume Detaje: Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel.
Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Aronia Beach 4 * -Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė