Nga Data: Deri datė: Dhomė

Side Royal Palace 5* - Side

Side

Side

Mirë se vini në Side Royal Palace Hotel dhe Spa në Evrenseki. Hoteli ndodhet 260 m nga plazhi me rërë dhe zhavorr.Qytetet më të afërt në hotel janë Side (7 km) dhe Manavgat (10km).Ne hotel ndodhen 3 ashensorë, dyqane, ajer te kondicionuar, një sallë pritjeje, një sallë konferencash, një lobi janë në dispozicion. Stafi në këtë hotel 6 katesh flet anglisht, gjermanisht dhe rusisht. Një shesh lojrash dhe një program argëtuese për fëmijët janë në dispozicionin tuaj.Hoteli përmban një pishinë  sezonale gjithashtu dhe nje  pishinë për fëmijë . Pije freskuese janë të ofruara në bar pishinë.

Më Shume Detaje:

Side Royal Palace 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 159.04
» Dhomė Standarte (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 163.52
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 122.08
» Dhomė Standarte Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 172.48
» Dhomė Swim Up (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 190.40
» Dhomė Familjare (Max: 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 238.56

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė