Nga Data: Deri datė: Dhomė

Lumos Deluxe Resort 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Lumos  Deluxe Resort & Spa ndodhet në Kargicak të Alania vetëm disa hapa nga deti. Ky hotel është rinovuar në vitin 2016 dhe përbëhet nga 330 dhoma .Qyteti më afërt është Alanya (9km), Aeroporti (130km).Ky resort ofron nje llojshmeri dhomash dhe argëtim per femijë dhe te rritur.

Dhomat janë të pajisura me:
-Telefonë
-LCD TV(Satelitorë)
-Muzik (Satelitore)
-WC/Dush
-Kasafortë
-Minibar
-A/C 
-Tharëse Flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë. 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
-Pishinë e Jashtme
-Pishinë e Brëndshe
-Restorante
-Bilardo 
-Qënër Tregtare
-Mini Club për femijë
-Plazh
-Spa,Sallon Bukurie , Make-up, Pelling , Masazhë,
-Fushë Tenisi
-Jakuzi, Sauna, Fitness, Palestër
-Boccia
-AquaPark
-Sporte uji
-Doktor
-Internet KafeMë Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" perfshin:

-Aktivitete ditore
-Programė Animacjoni
-Mini Club per fėmijė (4-13 vjec)
-Mini Disko
-Parti Gala (1 herė cdo 2 Javė)
-Banjo Turke, Sauna, Jakuzi, Fitness
-Palestėr, Sporte Uji
-Volley, Boccia,
-AquaPark
-Kembim Valute
-Wireless
-Peshqirė dhe shezllona


Shėrbime me pagesė:

-Qėndėr lojrash
-Internet kafe
-Fushė Tenisi
-Sallon Bukurie , Make-up, Pelling , Masazhė,
-Doktor
-Telefonė dhe shėrbime fax
-Shėrbim Lavanderie
-Babysitting
-Shėrbimė dhome
-Sporte uji
-Makina me qira
-Parukeri, BerberLumos Deluxe Resort 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 103.20
nga 25/05/2019 nė 07/06/2019
€ 117.60
nga 08/06/2019 nė 21/06/2019
€ 132.00
nga 22/06/2019 nė 02/07/2019
€ 146.40
nga 03/07/2019 nė 26/07/2019
€ 160.80
nga 27/07/2019 nė 23/08/2019
€ 175.20
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 160.80
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 146.40
» Dhomė Standarte (Max 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 108.00
nga 25/05/2019 nė 07/06/2019
€ 122.40
nga 08/06/2019 nė 21/06/2019
€ 136.80
nga 22/06/2019 nė 02/07/2019
€ 151.20
nga 03/07/2019 nė 26/07/2019
€ 165.60
nga 27/07/2019 nė 23/08/2019
€ 180.00
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 165.60
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 151.20
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 80.40
nga 25/05/2019 nė 07/06/2019
€ 91.20
nga 08/06/2019 nė 21/06/2019
€ 102.00
nga 22/06/2019 nė 02/07/2019
€ 112.80
nga 03/07/2019 nė 26/07/2019
€ 123.60
nga 27/07/2019 nė 23/08/2019
€ 134.40
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 123.60
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 112.80
» Dhomė Standarte Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 112.80
nga 25/05/2019 nė 07/06/2019
€ 127.20
nga 08/06/2019 nė 21/06/2019
€ 141.60
nga 22/06/2019 nė 02/07/2019
€ 156.00
nga 03/07/2019 nė 26/07/2019
€ 170.40
nga 27/07/2019 nė 23/08/2019
€ 184.80
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 170.40
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 156.00
» Dhomė Deluxe ROH (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 162.00
nga 25/05/2019 nė 07/06/2019
€ 183.60
nga 08/06/2019 nė 21/06/2019
€ 205.20
nga 22/06/2019 nė 02/07/2019
€ 226.80
nga 03/07/2019 nė 26/07/2019
€ 248.40
nga 27/07/2019 nė 23/08/2019
€ 270.00
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 248.40
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 226.80
» Dhome Familjare (Max 4 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 216.00
nga 25/05/2019 nė 07/06/2019
€ 244.80
nga 08/06/2019 nė 21/06/2019
€ 273.60
nga 22/06/2019 nė 02/07/2019
€ 302.40
nga 03/07/2019 nė 26/07/2019
€ 331.20
nga 27/07/2019 nė 23/08/2019
€ 360.00
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 331.20
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 302.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė