Nga Data: Deri datė: Dhomė

Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L

Parga - Preveza

Parga - Preveza

Hoteli Lichnos Beach eshte nje parajse e fshehur ne Greqi; i ndodhur ne gjirin piktoresk e te smeralde te Lichnos ne Detin Jonian, hoteli karakterizohet nga apartamente luksoze, suita luksoze dhe vila te bollshme, te gjitha te karakterizuara nga luksi dhe eleganca.

Udhëtaret kerkues ne kerkim te nje dhome ne Parge, me te gjitha pajisjet moderne dhe pamje te mrekullueshme nga deti, do te jene padyshim te kenaqur ne keto dhoma te Parges, te dizenjuara dhe mobiluara ne nje menyre qe kombinon sofistikimin dhe funksionalitetin.

Si ne pushime familjare apo ne nje arratisje romantike per ciftet, ky akomodim i Parges synon te perkedhele vizitoret duke ofruar mikpritje te klasit te pare. Akomodimi ideal per familjen ne Parge ndodhet ne plazhin magjik ranor te Linchos, i famshem per ujerat e tij transparente. Per me teper, ky akomodim ne Parge ofron nje pishine te pafund, ku femijet dhe prinderit kenaqen shume dhe shijojne diellin. Sportet e ujit, disa prej te cileve mund te luhen dhe familjarisht, mund te gjenden ne plazh. Kopeshti me siperfaqe mbi 20.000 m2 eshte i duhuri per eksplorime, lojera argetuese si dhe shetitje te kendshme. Nga ana tjeter, keto dhoma ne Parge ndodhen shume prane me qytetin magjepses te Parges, i cili eshte perfekt per shetitje romantike ne muzg ose per te shijuar jeten e nates plot gjalleri ne lokalet dhe restorantet e Parges.Hoteli Linchos Beach siguron lloje te ndryshme dhomash dhe te gjitha ofrojne nje pamje te detit perrallore.

Keto dhoma ne Parge mund te mikpresin dy deri ne gjashte mysafire dhe siperfaqja e tyre e brendshme varion nga 22.5 deri ne 78 metra katrore. Ky akomodim elegant i Parges eshte dekoruar me pelhura, materiale dhe mobilje te klasit te larte, nderkohe qe te gjitha dhomat kane nje ballkon ose tarrace me nje pamje fantastike te detit. Udhetaret te cilet deshirojne dhoma ne Parge qe do i perkthedhelin ata me pajisje te jashtezakonshme si Jacuzzi private ne ambientet e jashtem, duhet te zgjedhin Suiten Luksoze Junior te Linchnos me Pamje nga Deti- Jacuzzi ne ambjentet e jashtme, te gjendura si ne ndertesen kryesore buze pishines, ashtu dhe me pamje nga deti. Arkitektura e hotelit e ben ate te duket si nje pjese integrale te natyres perreth dhe vizitoret ne cdo suite, apartament apo vile do te shijoje driten natyrale dhe puhizen verore qe vjen nga Deti Jonian. Gjithashtu, jane dizenjuar dhoma posacerisht per ciftet dhe jane krijuar te tjera specifikisht per te pritur familje. I gjithe akomodimi te ofron nje ndjesi trajtimi mbreteror, perfshire pajisjet e tualetit, rrobedishamper dhe pandofla, nderkohe qe televizioni kabllor/satelitar eshte mund te shihet ne televizore me ekran te sheshte. Sigurisht qe interneti me shpejtesi te larte/WiFi sigurohet falas per te gjithe vizitoret. Pervec elegances dhe sharmit qe e bejne Hotelin Lichnos Beach te spikase nder zgjedhjet e tjera te akomodimit ne Parge, nje karakteristike dalluese qendron ne faktin qe te ftuarit ne hotel nderveprojne gjate gjithe qendrimit te tyre me nje staf te ngrohte, te miretrajnuar, miqesor dhe te kujdesshem.

Hoteli ka këto ambjente: Pishinë e hapur, kopësht, tarracë, verandë.

Organizohen këto aktivitete:
Peshkim, kanoe, serfing, zhytje, sporte uji, masazh, plazh privat,

Në Dhoma ka: Telefon, Kanale Satelitore, TV me ekran të sheshtë

Hoteli ka: 2 Restorante, Bar, Snack bar.

WIFI falas në të gjithë Hotelin.

Parkingu: Falas!

Shërbime në dhomë.

Dhomat mund të mbajnë ekstra vetëm një beb. Krevati për bebin do të ofrohet falas nëse do të ketë disponibël.

 

SHENIM:

Lichnos Beach Resort - Ekskluzivitetin  për tregun shqiptar - ATHS.


Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive Light:
Mėngjesi, Dreka dhe Darka - Bufe nė Restorant me Pije pa kufizim: Ujė, Pije jo Alkoolike, Birrė Lokale dhe Verė tė Bardhė dhe tė Kuqe tė Shtėpisė.
Kujdes: Pijet janė tė pėrfshira vetėm gjatė Mengjesit, Drekės dhe Darkės nė Restorant.
WIFI falas.
Transfertė Vajtje - Ardhje Falas nga Hoteli ne Parga.
Cadra dhe Shezllonė falas nė Pishinė dhe Plazh.


Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Superiore Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 06/05/2018 nė 02/06/2018
€ 160.80
nga 03/06/2018 nė 16/06/2018
€ 199.20
nga 17/06/2018 nė 30/06/2018
€ 259.20
nga 01/07/2018 nė 14/07/2018
€ 283.20
nga 15/07/2018 nė 26/08/2018
€ 307.20
nga 27/08/2018 nė 09/09/2018
€ 259.20
nga 10/09/2018 nė 22/09/2018
€ 199.20
nga 23/09/2018 nė 01/10/2018
€ 160.80
» Dhomė Superiore Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Beb) Tarifa
nga 06/05/2018 nė 02/06/2018
€ 160.80
nga 03/06/2018 nė 16/06/2018
€ 199.20
nga 17/06/2018 nė 30/06/2018
€ 259.20
nga 01/07/2018 nė 14/07/2018
€ 283.20
nga 15/07/2018 nė 26/08/2018
€ 307.20
nga 27/08/2018 nė 09/09/2018
€ 259.20
nga 10/09/2018 nė 22/09/2018
€ 199.20
nga 23/09/2018 nė 01/10/2018
€ 160.80
» Dhomė Executive Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 06/05/2018 nė 02/06/2018
€ 199.20
nga 03/06/2018 nė 16/06/2018
€ 223.20
nga 17/06/2018 nė 30/06/2018
€ 295.20
nga 01/07/2018 nė 14/07/2018
€ 331.20
nga 15/07/2018 nė 26/08/2018
€ 355.20
nga 27/08/2018 nė 09/09/2018
€ 295.20
nga 10/09/2018 nė 22/09/2018
€ 223.20
nga 23/09/2018 nė 01/10/2018
€ 199.20
» Dhomė Standart Lux Pamje Beachfront (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 06/05/2018 nė 02/06/2018
€ 211.20
nga 03/06/2018 nė 16/06/2018
€ 247.20
nga 17/06/2018 nė 30/06/2018
€ 331.20
nga 01/07/2018 nė 14/07/2018
€ 355.20
nga 15/07/2018 nė 26/08/2018
€ 403.20
nga 27/08/2018 nė 09/09/2018
€ 331.20
nga 10/09/2018 nė 22/09/2018
€ 247.20
nga 23/09/2018 nė 01/10/2018
€ 211.20
» Luxury Junior Suitė 1 Dhomė Gjumi Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 06/05/2018 nė 02/06/2018
€ 211.20
nga 03/06/2018 nė 16/06/2018
€ 247.20
nga 17/06/2018 nė 30/06/2018
€ 331.20
nga 01/07/2018 nė 14/07/2018
€ 355.20
nga 15/07/2018 nė 26/08/2018
€ 403.20
nga 27/08/2018 nė 09/09/2018
€ 331.20
nga 10/09/2018 nė 22/09/2018
€ 247.20
nga 23/09/2018 nė 01/10/2018
€ 211.20
» Junior Suitė Superiore (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 06/05/2018 nė 02/06/2018
€ 223.20
nga 03/06/2018 nė 16/06/2018
€ 271.20
nga 17/06/2018 nė 30/06/2018
€ 355.20
nga 01/07/2018 nė 14/07/2018
€ 391.20
nga 15/07/2018 nė 26/08/2018
€ 451.20
nga 27/08/2018 nė 09/09/2018
€ 355.20
nga 10/09/2018 nė 22/09/2018
€ 271.20
nga 23/09/2018 nė 01/10/2018
€ 223.20
» Executive Junior Suitė me Jacuzzi Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 06/05/2018 nė 02/06/2018
€ 247.20
nga 03/06/2018 nė 16/06/2018
€ 307.20
nga 17/06/2018 nė 30/06/2018
€ 391.20
nga 01/07/2018 nė 14/07/2018
€ 427.20
nga 15/07/2018 nė 26/08/2018
€ 487.20
nga 27/08/2018 nė 09/09/2018
€ 391.20
nga 10/09/2018 nė 22/09/2018
€ 307.20
nga 23/09/2018 nė 01/10/2018
€ 247.20
» Junior Suitė Familjare Pamje Beachfront (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 06/05/2018 nė 02/06/2018
€ 247.20
nga 03/06/2018 nė 16/06/2018
€ 307.20
nga 17/06/2018 nė 30/06/2018
€ 391.20
nga 01/07/2018 nė 14/07/2018
€ 427.20
nga 15/07/2018 nė 26/08/2018
€ 487.20
nga 27/08/2018 nė 09/09/2018
€ 391.20
nga 10/09/2018 nė 22/09/2018
€ 307.20
nga 23/09/2018 nė 01/10/2018
€ 247.20
» Junior Suitė Deluxe me Jacuzzi Pamje Beachfront (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 06/05/2018 nė 02/06/2018
€ 271.20
nga 03/06/2018 nė 16/06/2018
€ 331.20
nga 17/06/2018 nė 30/06/2018
€ 427.20
nga 01/07/2018 nė 14/07/2018
€ 475.20
nga 15/07/2018 nė 26/08/2018
€ 535.20
nga 27/08/2018 nė 09/09/2018
€ 427.20
nga 10/09/2018 nė 22/09/2018
€ 331.20
nga 23/09/2018 nė 01/10/2018
€ 271.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light

Nga Data: Deri datė: Dhomė