Nga Data: Deri datė: Dhomė

Karmir Resort 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me i ri me 5 yje në zonën e Goynuk te Kemerit është një delikatese e për shqisat tuaj dhe një komfort absolut. Kompleksi ka një sipërfaqe prej 18 000 m2. Hotel Karmir ndodhet 90 metra larg bregut te Detit dhe 40 km larg aeroportit të Antalyas. Resorti ka një kapacitet prej 299 dhoma ose 790 shtretër, nga të cilat 255 janë dhoma standarte dhe 32 familjare.

Në dhoma do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar
- Ballkon
- Tualet me Dush, Telefon dhe Tharëse Flokësh
- Televizor me ekran të sheshtë
- Minibar pa pagesë
- Tavolinë për make up
- Wi-Fi
- Kasafortë

Brënda kompleksit do të gjeni:
- Restoranti Kryesor Bufe me kuzhinë Turke dhe të huaj dhe 2 Restorante A La Carte me Kuzhinë Turke dhe Italiane
- 5 Bar-e dhe një Irish Pub
- Mini Club dhe Junior Club me animatorë
- Spa, Masazhe, Banjo Turke, Sauna, Pishinë e brendshme dhe qëndër fitnesi
- Fitnes
- Yoga
- Motorra Uji, Kanoe, Fushe Tenisi, Ping Pong, Lavanteri, etj. 
 

Më Shume Detaje: Nė paketėn "Ultra All Inclusive" pėrfshihen:
- Mengjesi, Mengjesi i vonshėm, Dreka, Dreka e vonshme, Darka tek Restoranti Kryesor Bufe.
- 1 Herė me rezervim nė njė nga Restorantet A La Carte tė Hotelit.
- Kafe, Caji, Ėmbėlsira dhe Akullore.
- Shezlongjet dhe Ēadrat nė Pishinė pa pagesė
- Shezlongjet dhe Ēadrat nė Plazh pa pagesė

Pėr fėmijė (4-12 vjec)
-Mini Club
-Lekslone tenisi
-Mini Disko
-Kėnd lojrash
-Organazime ditėlindjesh

Junior Club (13-17 vjec)
-Tenis
-Basketboll
-Volejboll plazhi
-Lojra me shigjeta
Karmir Resort 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 03/06/2019
€ 122.40
nga 04/06/2019 nė 21/06/2019
€ 165.60
nga 22/06/2019 nė 12/07/2019
€ 170.40
nga 13/07/2019 nė 23/08/2019
€ 182.40
nga 24/08/2019 nė 15/09/2019
€ 165.60
nga 16/09/2019 nė 30/09/2019
€ 122.40
» Dhome Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 03/06/2019
€ 103.20
nga 04/06/2019 nė 21/06/2019
€ 139.92
nga 22/06/2019 nė 12/07/2019
€ 144.00
nga 13/07/2019 nė 23/08/2019
€ 154.20
nga 24/08/2019 nė 15/09/2019
€ 139.92
nga 16/09/2019 nė 30/09/2019
€ 103.20
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 03/06/2019
€ 213.60
nga 04/06/2019 nė 21/06/2019
€ 289.20
nga 22/06/2019 nė 12/07/2019
€ 297.60
nga 13/07/2019 nė 23/08/2019
€ 318.60
nga 24/08/2019 nė 15/09/2019
€ 289.20
nga 16/09/2019 nė 30/09/2019
€ 213.60
» Dhomė Junior Suitė ( Max 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 03/06/2019
€ 213.60
nga 04/06/2019 nė 21/06/2019
€ 289.20
nga 22/06/2019 nė 12/07/2019
€ 297.60
nga 13/07/2019 nė 23/08/2019
€ 318.60
nga 24/08/2019 nė 15/09/2019
€ 289.20
nga 16/09/2019 nė 30/09/2019
€ 213.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė