Nga Data: Deri datė: Dhomė

Long Beach Harmony 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Long Beach Harmony Hotel & Spa 5* ndodhet në një distancë 90 km nga aeroporti i Antalya-së dhe vetëm 20 km larg qytetit të Alanya-së. Hapur në 2014, resorti mbulon një sipërfaqe prej 18,000 m2 dhe disponon 241 dhoma: 172 dhoma standarte, 37 dhoma familjare, 20 dhoma swim-up, 9 suite dhe 3 dhoma handikapë.

Dhomat janë të pajisura me: 


- LCD-TV satelitor 
- Telefon
- Kasafortë elektronike
- Minibar
- Ajër të Kondicionuar
- Dush dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:


- Restoranti kryesor, 4 Restorante a la Carte
- Bar-e të ndryshme
- 4 pishina të jashtme, pishinë me ujë deti, pishina për fëmijë, pishinë e brendshme
- Akuapark për fëmijë dhe të rritur
- Kinema 
- Dhomë Konferencash
- 2 disko
- Parukeri
- Dyqane të ndyshme 
- SPA Center: Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi dhe Masazhe 
- Shërbim Lavanterie 
- Kënd Lojërash për Fëmijë, Miniclub dhe Babysitter 
- Animacione 
- Amfiteatër
- 2 fusha tenisi, fushë futbolli, basketbolli, volejboll

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:

- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn nė restorantin kryesor
- Restoranti a la Carte (1 herė gjatė javės me rezervim)
- Pije alkolike dhe joalkolike vendase dhe disa pije tė importit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Snack-e
- Animacion
- Musikė live
- Aerobi/Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Ēadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė


Long Beach Harmony 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 25/08/2018
€ 218.40
nga 26/08/2018 nė 14/09/2018
€ 184.80
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 160.80
nga 29/09/2018 nė 13/10/2018
€ 136.80
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 25/08/2018
€ 163.20
nga 26/08/2018 nė 14/09/2018
€ 138.00
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 120.00
nga 29/09/2018 nė 13/10/2018
€ 102.00
» Dhomė Standart me Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 25/08/2018
€ 223.20
nga 26/08/2018 nė 14/09/2018
€ 189.60
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 165.60
nga 29/09/2018 nė 13/10/2018
€ 141.60
» Dhomė Familjare Krevate Marinari (Max: 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 25/08/2018
€ 327.60
nga 26/08/2018 nė 14/09/2018
€ 277.20
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 241.20
nga 29/09/2018 nė 13/10/2018
€ 205.20
» Dhomė Familjare Swim Up Max: (3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 25/08/2018
€ 363.60
nga 26/08/2018 nė 14/09/2018
€ 313.20
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 277.20
nga 29/09/2018 nė 13/10/2018
€ 241.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė