Nga Data: Deri datė: Dhomė

The Inn Resort 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli - 5 yje ndodhet në një pozicion të favorshëm në Avasllar, Alanya. Bregdeti ndodhet ne linja e dyte dhe ndodhet 110 km larg aeroportit të Antalyas. 

Në dhomat do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar
- TV me kanale satelitore
- Dush
- Kasafortë
- Minibar
- Shërbim lavanterie
- Ballkon

Brenda në kompleks: 
- Restorant kryesor Bufe, 4 Restorante A La Carte (Turk, Italian, Mesdhetar dhe Meksikan) dhe mini bufe për fëmijët 
- 8 Bar-e në ambjente të ndryshme të resortit
- Pishinë e jashtem, Pishinë e brenshme dhe Akuapark
- Irish Pub
- SPA, Banjo Turke, Sauna dhe Masazh
- Fusha basketbolli, Tenis, Ping Pong, Shërbim në dhomë, Lojëra Ujore, Dyqan, Bilardo, Parukeri, Parukeri, etj.  

Më Shume Detaje: Koncepti Ultra All Inclusive pėrfshin:
- Mengjes, Dreke, Darkė nė Restorantin Bufe
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo-alkolike tė servirura nė gotė
- Ėmbėlsira, Kafe, Ēaj, Kek dhe Akullore

Hoteli ndodhet nė Alanya, 50 metra larg bregdetit (linja e dyte) dhe 110 km larg Aeroportit tė Antalyas.

The Inn Resort 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 04/06/2019
€ 88.80
nga 05/06/2019 nė 04/07/2019
€ 127.20
nga 05/07/2019 nė 09/08/2019
€ 158.40
nga 10/08/2019 nė 31/08/2019
€ 136.80
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 127.20
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 04/06/2019
€ 66.00
nga 05/06/2019 nė 04/07/2019
€ 94.80
nga 05/07/2019 nė 09/08/2019
€ 118.80
nga 10/08/2019 nė 31/08/2019
€ 102.00
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 94.80
» Dhomė Dublex Familjare (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 04/06/2019
€ 142.80
nga 05/06/2019 nė 04/07/2019
€ 204.00
nga 05/07/2019 nė 09/08/2019
€ 253.20
nga 10/08/2019 nė 31/08/2019
€ 219.60
nga 01/09/2019 nė 30/09/2019
€ 204.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė