Nga Data: Deri datė: Dhomė

The Inn Resort 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli - 5 yje ndodhet në një pozicion të favorshëm në Avasllar, Alanya. Bregdeti ndodhet ne linja e dyte dhe ndodhet 110 km larg aeroportit të Antalyas. 

Në dhomat do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar
- TV me kanale satelitore
- Dush
- Kasafortë
- Minibar
- Shërbim lavanterie
- Ballkon

Brenda në kompleks: 
- Restorant kryesor Bufe, 4 Restorante A La Carte (Turk, Italian, Mesdhetar dhe Meksikan) dhe mini bufe për fëmijët 
- 8 Bar-e në ambjente të ndryshme të resortit
- Pishinë e jashtem, Pishinë e brenshme dhe Akuapark
- Irish Pub
- SPA, Banjo Turke, Sauna dhe Masazh
- Fusha basketbolli, Tenis, Ping Pong, Shërbim në dhomë, Lojëra Ujore, Dyqan, Bilardo, Parukeri, Parukeri, etj.  

Më Shume Detaje: Koncepti Ultra All Inclusive pėrfshin:
- Mengjes, Dreke, Darkė nė Restorantin Bufe
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo-alkolike tė servirura nė gotė
- Ėmbėlsira, Kafe, Ēaj, Kek dhe Akullore

Hoteli ndodhet nė Alanya, 50 metra larg bregdetit (linja e dyte) dhe 110 km larg Aeroportit tė Antalyas.

The Inn Resort 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė