Nga Data: Deri datė: Dhomė

Aeolos Beach - Perama, Korfuz(B)

Korfuz

Korfuz

Aeolos Beach me 4 yje ndodhet në Perama, në Ishullin e Korfuzit. Hoteli është hapur në 1972 dhe është rikonstruktuar plotësisht në 2008-ën. Hoteli ndodhet në Perama, 8 km larg nga aeroporti dhe 10 km larg nga qyteti i Korfuzit. Hoteli ka 310 dhoma të tipeve të ndryshme si Double, Double Bungalows, Bungalow Familjare dhe Apartamente. Dhomat kanë ajër të kondicionuar, ballkon ose tarracë, banjo me vaskë ose dush, tharëse flokësh, pantofla, mini frigorifer, objekte caji dhe kafeje, pastrim i përditshëm i dhomës, TV me satelit, telefon direkt*, kasafortë*, internet wi-fi*, shërbim lavanderie*,dy pishina. Objektet e pishinës dhe plazhit si shezlongët me cadra dielli janë falas kurse peshqirët ofrohen kundrejt një pagese të kthyeshme. Hoteli ka edhe objekte të tjera argëtimi si  fushë tenisi, volejboll, aerobi, waterpool, darts(lojë me shigjeta), kënd lojrash për fëmijë, mini club, babysitter me kërkesë, makina me qera*, këmbim valutor, dhomë me TV. *shërbime kundrejt pagesës.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ pėrfshin:

- Mėngjesin bufe, Drekėn dhe Darkėn.
- Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki dhe pije jo alkoolike.
- Pool Bar ku mund te shijoni birrė nė kriko, pije tė ndryshme tė lehta, kafe, verė vendi, etj.

Gjithashtu Hoteli ofron:
- Shėrbim I kompletuar pastrimi dhe mirėmbajtje dhomash;
- Vend pėr ruajten e bagazheve;
- Ajėr tė kondicionuar ne zonat e pėrbashkėta;
- Zėvėndėsim peshqiresh dhe ēarēafėsh;
Aeolos Beach - Perama, Korfuz(B)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Bungalow Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2018 nė 21/09/2018
€ 175.95
nga 22/09/2018 nė 30/09/2018
€ 155.25
» Bungalow Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2018 nė 21/09/2018
€ 184.00
nga 22/09/2018 nė 30/09/2018
€ 164.45
» Dhomė Standart Godina Kryesore Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/09/2018 nė 21/09/2018
€ 186.30
nga 22/09/2018 nė 30/09/2018
€ 169.05
» Dhomė Familjare Open Plan (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2018 nė 21/09/2018
€ 190.90
nga 22/09/2018 nė 30/09/2018
€ 169.05
» Dhomė Familjare Bungalow me 2 Ambjente (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2018 nė 21/09/2018
€ 202.40
nga 22/09/2018 nė 30/09/2018
€ 175.95

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė