Nga Data: Deri datė: Dhomė

Elea Beach - Dassia, Korfuz (M)

Korfuz

Korfuz

Hoteli “Elea Beach” me 4 yje, ndodhet në bregun perëndimor të ishullit të korfuzit, në fshatin turistik Dasia, 12 km. larg qytetit dhe Aeroportit të Korfuzit. Hoteli është ndërtuar në vitin 1978 dhe është rinovuar në vitin 2008. Beach Hotel Elea është një hotel me drejtues familjarë dhe ofron përveç mikpritjes edhe një tarracë ku mund të shijohen pamjet e bukura mbi gjirin e qytetit Korfuz. Vaktet përbëhen nga bufe amerikane me mëngjes të pasur dhe drekë ose darkë me kuzhinë ndërkombëtare, por edhe gatime të ishullit grek, shërbehen në një atmosferë të këndshme. Çdo javë organizohen mbrëmje me muzikë greke në sallon ose në tarracën pranë plazhit. Elea, duke qëndruar në plazhin më rërë dhe guralecë është një hotel i rehatshëm dhe ofron një rrjet të mirë të objekteve si një pishinë me ujë deti, bare dhe taverna jashtë, restoranti i gjerë, bar lounge me tarracë ngjitur, dyqani i hotelit, recepsioni 24 orë, pingpong, argëtim dhe miniklub për fëmijët. Dhomat e hotelit jane me ajër të kondicionuar, TV satelitor, radio, telefon, frigorifer, banjo private me dush dhe tharëse flokësh, ballkon i mobiluar (me pamje nga mali ose nga deti).

Më Shume Detaje: Koncepti Half Board

- Mėngjesin dhe Darkėn tė pėrfshira.

Gjithashtu Hoteli ofron:
- Kėnd Interneti;
- Ajėr tė kondicionuar ne zonat e pėrbashkėta;
- Sistem zgjimi;
- Zona tė pėrbashkėta ku ndalohet duhani;
- Pastrim dhome;
- Zėvendėsim peshqiresh dhe ēarēafėsh;Elea Beach - Dassia, Korfuz (M)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart Pamje nga Mali (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 20/06/2019
€ 180.40
nga 21/06/2019 nė 25/07/2019
€ 227.70
nga 26/07/2019 nė 27/08/2019
€ 256.30
nga 28/08/2019 nė 11/09/2019
€ 227.70
nga 12/09/2019 nė 30/09/2019
€ 180.40
nga 01/10/2019 nė 31/10/2019
€ 144.10
» Dhomė Standart Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 20/06/2019
€ 195.80
nga 21/06/2019 nė 25/07/2019
€ 243.10
nga 26/07/2019 nė 27/08/2019
€ 271.70
nga 28/08/2019 nė 11/09/2019
€ 243.10
nga 12/09/2019 nė 30/09/2019
€ 195.80
nga 01/10/2019 nė 31/10/2019
€ 159.50
» Dhome Familjare (Max : 3 te Rritur +1 Femije) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 20/06/2019
€ 202.40
nga 21/06/2019 nė 25/07/2019
€ 251.90
nga 26/07/2019 nė 27/08/2019
€ 280.50
nga 28/08/2019 nė 11/09/2019
€ 251.90
nga 12/09/2019 nė 30/09/2019
€ 202.40
nga 01/10/2019 nė 31/10/2019
€ 157.30

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė