Nga Data: Deri datė: Dhomė

Palladium - Kriopigi Halkidiki (F)

Halkidiki

Halkidiki

 

Hoteli është me 3 yje. Ndodhet në gadishullin Kassandrës.

Kombinimi fantastik i flladit të detit me aromën e pishave krijojnë një atmosferë relaksi dhe qetësie totale. Stili arkitekturor i veçante kompleton dekoracionin dhe mobilimin me dizajnin. Ai përbëhet nga tre ndërtesa të dedikuara për akomodimin e klientëve.

Hoteli ofron shërbime të një cilësie të lartë që në momentin e parë të akomodimit të klientëve.

Kapaciteti i hotelit është 60 dhoma me hapësira të mëdha të pajisura me ajër të kondicionuar, frigorifer, TV me satelit, telefon, kasafortë, tharëse flokësh, ballkon ose verandë me pamje nga deti.

Shërbimet e tjera përfshijnë pastrimin ditor, transfertën për në plazh sipas një orari, makina me qera, ekskursione të organizuara, shërbimin e zgjimit, faks, internet.

Hoteli gjithashtu ofron:

- Shezllone dhe çadra për pushuesit;

- Fusha tenisi;

- Shërbime courier dhe poste;

- Shah;

- Jacuzzi;

- Pool bar;

- Kënd lojrash për fëmijët;

Koncepti: "Half Board'' - Gjysmë pensioni. Mëngjesi dhe Darka të përfshira.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat:

- Largėsia e tij nga plazhi ėshtė 600 metra.
- 90 km larg Selanikut
- 3 km larg Kalitheas


Palladium - Kriopigi Halkidiki (F)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 09/06/2019
€ 112.47
nga 10/06/2019 nė 23/06/2019
€ 126.96
nga 24/06/2019 nė 06/07/2019
€ 143.52
nga 07/07/2019 nė 22/07/2019
€ 158.01
nga 23/07/2019 nė 22/08/2019
€ 169.97
nga 23/08/2019 nė 04/09/2019
€ 158.01
nga 05/09/2019 nė 18/09/2019
€ 143.52
nga 19/09/2019 nė 30/09/2019
€ 126.96
nga 01/10/2019 nė 06/10/2019
€ 112.47

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė