Nga Data: Deri datė: Dhomė

Aristoteles Holiday - Ouranoupolis Halkidiki(M)

Halkidiki

Halkidiki

 

Aristoteles me 4 yje, është ndërtuar në formën e një amfiteatri dhe ndodhet 50 metra larg plazhit në zonën e Ouranoupoli Halkidiki. Zona njihet për atraksione të shumta turistike për të gjithë pushuesit. Vlen të përmenden Muzeu Bizantin dhe dyqanet e dhuratave artistike.

Hoteli konsiston ne 235 dhoma të gjitha të pajisura me ballkon me pamje nga deti, ajër të kondicionuar, telefon, TV me satelit, banjo me dush ose me vaskë, tharëse flokësh dhe frigorifer.

Aktivitetet që mund të kryhen në hotel janë: - Basketboll; - Shah; - Tenis; - Pishinë;

Objektet e Aristoteles përfshijnë qëndrën Spa, restorantin, tavernën, bar pishinën, me sip 500 m2, pishinën me ujë të ngrohtë, pishinën e fëmijevë, qëndrën e fitnessit,fushën e tenisit, fushën e beach volley dhe shërbimet e sporteve ujore.

Koncepti Half Board

- Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Kënd Interneti;

- Shërbime zyre (fotokopje, fax);

- Staf që komunikon në disa gjuhë të huaja;

- System zgjimi;

- Frigorifer;

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat :

- 50 m nga plazhi
- 113 km larg aeroportit tė Selanikut.


Aristoteles Holiday - Ouranoupolis Halkidiki(M)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė standarte (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 10/05/2019 nė 23/05/2019
€ 87.40
nga 24/05/2019 nė 30/05/2019
€ 133.40
nga 31/05/2019 nė 06/06/2019
€ 149.50
nga 07/06/2019 nė 28/06/2019
€ 161.00
nga 29/06/2019 nė 21/07/2019
€ 177.10
nga 22/07/2019 nė 24/08/2019
€ 213.90
nga 25/08/2019 nė 01/09/2019
€ 177.10
nga 02/09/2019 nė 14/09/2019
€ 149.50
nga 15/09/2019 nė 26/09/2019
€ 133.40
nga 27/09/2019 nė 15/10/2019
€ 87.40
» Dhomė standart Sea view (Max: 2 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 10/05/2019 nė 23/05/2019
€ 92.00
nga 24/05/2019 nė 30/05/2019
€ 140.30
nga 31/05/2019 nė 06/06/2019
€ 156.40
nga 07/06/2019 nė 28/06/2019
€ 167.90
nga 29/06/2019 nė 21/07/2019
€ 184.00
nga 22/07/2019 nė 24/08/2019
€ 223.10
nga 25/08/2019 nė 01/09/2019
€ 184.00
nga 02/09/2019 nė 14/09/2019
€ 156.40
nga 15/09/2019 nė 26/09/2019
€ 140.30
nga 27/09/2019 nė 15/10/2019
€ 92.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė