Nga Data: Deri datė: Dhomė

Tresor Sousouras(ex.Hanioti Palace)-Halkidiki(M)

Halkidiki

Halkidiki

 

Hotel Hanioti është me 4 yje, është ndërtuar më 1988 dhe është rikonstuktuar më 2008. Hoteli ndodhet në zonën tërheqëse të Haniotit, Cassandra, Halkidiki vetëm 100 km larg nga Selaniku. Hanioti Palace ndodhet 100 metra larg nga bregdeti dhe ofron një ambient mjaft miqësor dhe natyral për pushime të veçanta dhe komode.

Klientët mund të shijojnë ushqimin e mrekullueshëm, pishinën,kopshtin dhe mjedisin e qetë dhe relaksues. 

Ai ofron 90 dhoma 2 suita dhe 177 shtretër në total dhe të gjitha janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV satelitor, muzikë, minibar, linjë telefoni direkte dhe shërbim në dhomë.

Në ndërtesën kryesore të hotelit ndodhen një restorant, një bar kafe, një pishinë me gjatësi 25 metra, pishina e fëmijëve dhe një bar pishinë.

 

Koncepti Half Board - Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

 

Gjithashtu Hoteli ofron :

- Sistem zgjimi;

- Ajër të kondicionuar ne zonat e përbashkëta;

- Vend për ruajten e bagazheve;

- Shërbim I kompletuar pastrimi dhe mirëmbajtje dhomash;

- Zvendësim peshqiresh dhe çarçafësh;

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Më Shume Detaje: Distancat :

- 100 km nga Selaniku
- 100 m nga plazhi
- 100 km nga aeroporti i Selanikut

Tresor Sousouras(ex.Hanioti Palace)-Halkidiki(M)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 16/07/2018 nė 31/08/2018
€ 138.00
nga 01/09/2018 nė 15/09/2018
€ 128.80
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 77.05
» Suite (Max: 5 Rritur ) Tarifa
nga 16/07/2018 nė 31/08/2018
€ 231.15
nga 01/09/2018 nė 15/09/2018
€ 204.70
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 154.10

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė