Nga Data: Deri datė: Dhomė

Eagles Palace - Ouranoupolis Halkidiki(b)

Halkidiki

Halkidiki

Hoteli ka 164 dhoma me pamje nga deti dhe toka, apartamente luksoze, suita me pishinë dhe bungalow që janë të dizejnuara për pushime elegante dhe ofrojnë pamje të jashtëzakonshme e panoramike.

Suitat luksoze dhe ato me pishinë ofrojnë privatësi të plotë, qasje të drejtpërdrejtë në plazh dhe premtojnë një eksperiencë unike ndërkohë që shikimi shkon larg në praninë mistike të malit Athos.

Më Shume Detaje: Hoteli ndodhet 129 km larg Selanikut dhe 5 km larg qytetit te Ouranoupolis.

Eagles Palace - Ouranoupolis Halkidiki(b)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur ) Tarifa
nga 22/07/2018 nė 19/08/2018
€ 301.30
nga 20/08/2018 nė 08/09/2018
€ 258.75
nga 09/09/2018 nė 22/09/2018
€ 225.40
» Dhome Superiore me Pamje nga Kopshti (Max 2 te Rritur) Tarifa
nga 22/07/2018 nė 19/08/2018
€ 347.30
nga 20/08/2018 nė 08/09/2018
€ 305.90
nga 09/09/2018 nė 22/09/2018
€ 267.95
» Dhomė Superiore Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 22/07/2018 nė 19/08/2018
€ 416.30
nga 20/08/2018 nė 08/09/2018
€ 351.90
nga 09/09/2018 nė 22/09/2018
€ 310.50
» Suite Familjare Garden View (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 22/07/2018 nė 19/08/2018
€ 610.65
nga 20/08/2018 nė 08/09/2018
€ 493.35
nga 09/09/2018 nė 22/09/2018
€ 408.25
» Suite (Max : 2 Rritur+2Femije ose 3 te Rritur) Tarifa
nga 22/07/2018 nė 19/08/2018
€ 985.55
nga 20/08/2018 nė 08/09/2018
€ 755.55
nga 09/09/2018 nė 22/09/2018
€ 626.75

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi fjetje dhe mėngjes

Nga Data: Deri datė: Dhomė