Nga Data: Deri datė: Dhomė

Nox Inn Beach 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli Nox Inn Beach Resort me 5 yje është pozicionuar në zonën turistike të Konaklit, pjesë e një prej plazheve më të frekuentuar të Alanias. Megjithëse nuk ndodhet 0 metra nga deti, ai ndodhet favorshëm 120 metra nga deti, fare pranë plazhit vezullues të Konaklit. Godina e hotelit përfshin 141 dhoma të tipeve të ndryshme, ku 133 prej tyre jane dhoma standarte prej 25m2.

Dhomat përfshijnë:
- Ballkon
- Laminat
- Kabine Dushi
- Minibar
- Wifi
- Tharëse flokësh
- Klima Manual
- Linjë telefoni direkte
- Kasafortë (me pagesë)
- TV Satelitor

Në ambjentet e hotelit do të gjëni:
Restorant kryesor bufe të hapur
- 4 Bare. Beach Bar, Pool Bar, Lobby Bar dhe Disco Bar
- Dyqane
- Plazh privat me rërë dhe guralecë. Peshqirët me depozit.
- Pishinë e jashtme, pishinë për fëmijë, rrëshkitëse uji, sporte ujore, Biliardo, etj
- Programe argetuese, gara te ndryshme gjatë dites, program show në mbrëmje, mini klub për fëmijë

 

 

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjes, Mėngjes i vonė, Drekė, Darkė nė Restorantin Kryesor
- Pijet Alkolike dhe Pijet Freskuese deri ne orėn 23.00
- Pishinat deri ne orėn 19.00
- Rrėshkitėset (10.00 -12.00 dhe 14.00 - 17.00)
- Mini Club (4-12 vjec)
- Banjo Turke


Nox Inn Beach 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 14/06/2019
€ 144.00
nga 15/06/2019 nė 02/07/2019
€ 158.40
nga 03/07/2019 nė 17/07/2019
€ 168.00
nga 18/07/2019 nė 24/08/2019
€ 192.00
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 144.00
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 14/06/2019
€ 144.00
nga 15/06/2019 nė 02/07/2019
€ 158.40
nga 03/07/2019 nė 17/07/2019
€ 168.00
nga 18/07/2019 nė 24/08/2019
€ 192.00
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 144.00
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 14/06/2019
€ 146.40
nga 15/06/2019 nė 02/07/2019
€ 160.80
nga 03/07/2019 nė 17/07/2019
€ 170.40
nga 18/07/2019 nė 24/08/2019
€ 194.40
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 146.40
» Dhomė Familjare (Max 4 Rritur + 2 Fėmijė ose 5 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2019 nė 14/06/2019
€ 310.80
nga 15/06/2019 nė 02/07/2019
€ 342.00
nga 03/07/2019 nė 17/07/2019
€ 362.40
nga 18/07/2019 nė 24/08/2019
€ 414.00
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 310.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė