Nga Data: Deri datė: Dhomė

Bone Club Sunset Hotel 5* - Side

Side

Side

Hoteli luksoz ndodhet 10-minuta në këmbë,  Qendra e qytetit është vetëm 20 minuta me makinë nga hoteli, që do të thotë që nuk jeni larg nga jeta e qytetit. Hoteli përmban dhoma të mobiluara e të zbukuruara në stilin bashkëkohor. Restoranteti ofron kuzhine turke dhe ndërkombëtare në bufe te hapur  dhe stile a la carte. Ju gjithashtu mund të shijoni pije dhe ushqime në të gjithë gjashtë baret e hotelit. Me 4 pishina në natyrë dhe rrëshqitje me ujë, ofron shume mundësi argëtimi. Hoteli gjithashtu ka një plazh privat me dysheket e diellit dhe cadra falas.  Ne kerkim te relaksimit të plotë ofrohen pishina,  mini klube, slides ujë, pishina dhe banjot turke.

Më Shume Detaje:

Bone Club Sunset Hotel 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 16/05/2019 nė 31/05/2019
€ 87.36
nga 01/06/2019 nė 16/06/2019
€ 107.52
nga 17/06/2019 nė 02/07/2019
€ 125.44
nga 03/07/2019 nė 27/08/2019
€ 150.08
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 125.44
» Dhomė Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 16/05/2019 nė 31/05/2019
€ 91.84
nga 01/06/2019 nė 16/06/2019
€ 112.00
nga 17/06/2019 nė 02/07/2019
€ 129.92
nga 03/07/2019 nė 27/08/2019
€ 154.56
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 129.92
» Dhomė Standarte (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 16/05/2019 nė 31/05/2019
€ 91.84
nga 01/06/2019 nė 16/06/2019
€ 112.00
nga 17/06/2019 nė 02/07/2019
€ 129.92
nga 03/07/2019 nė 27/08/2019
€ 154.56
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 129.92
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 16/05/2019 nė 31/05/2019
€ 68.32
nga 01/06/2019 nė 16/06/2019
€ 84.00
nga 17/06/2019 nė 02/07/2019
€ 97.44
nga 03/07/2019 nė 27/08/2019
€ 131.04
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 97.44
» Dhomė Familjare Krevate Marinari (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 2 Rritur) Tarifa
nga 16/05/2019 nė 31/05/2019
€ 115.36
nga 01/06/2019 nė 16/06/2019
€ 140.00
nga 17/06/2019 nė 02/07/2019
€ 162.40
nga 03/07/2019 nė 27/08/2019
€ 193.76
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 162.40
» Dhomė Familjare 2 Dhoma Gjumi (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 16/05/2019 nė 31/05/2019
€ 137.76
nga 01/06/2019 nė 16/06/2019
€ 168.00
nga 17/06/2019 nė 02/07/2019
€ 194.88
nga 03/07/2019 nė 27/08/2019
€ 231.84
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 194.88

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė