Nga Data: Deri datė: Dhomė

Platon 2* Superior

Riviera Olimpike

Riviera Olimpike

PLATON BEACH ndodhet në Olympic Beach në zonën  Riviera Olimpike. I pozicionuar në nje hapsire të gjelbërt dhe të çon në një plazh të bukur në ujrat e pastra blu dhe rërë të artë. Ky është një plazh i organizuar, vetëm 50 metra nga lokalet,hoteleritë,me shtretër dielli, cadra, bare, plazhe dhe taverna, ndërsa zona është e përshtatshëm për të gjitha sportet e ujit. Ju mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet në olimpik Beach, aty gjenden  supermarkete, dyqane gazetash dhe dyqane të tjera. Përveç kësaj, ka një stacion autobusi, vetëm 10 metra nga hyrja e hotelit. Vizitorët e të gjitha moshave nuk duhet të humbasin asnjë përvojë të mrekullueshme të një shëtitje përgjatë rrugës nga olimpik Beach në Paralia Katerinis.

Platon Beach është vetëm 6 km larg nga Katerini qytetit dhe 70 km nga Aeroporti Thessalonik. Vendndodhja e saj e privilegjuar i lejon miqve të saj për të hyrë në të gjitha fushat në drejtim me autobus, makinë apo edhe me taksi. Në sajë të vendndodhjes së hotelit  gjenden  ujrat e pastra e të gjitha të vlerësuara me çmime plazhet Blue Flag të Rivierës Olimp.  Një plazh i bukur me ujrat kristal i qetë dhe rërë të mrekullueshme. Në det ka taverna dhe kafene, Beach Volley dhe plazhi është në dispozicion për sportet e ujit. 

Shërbimet që ofron hoteli:

-ajër të kondicionuar
-kafene
-parking
-lavanteri
-wi-fi
-info ne udhëtim
-kasafortë
-shërbim mjëkësor

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive Light:
Mėngjesi, Dreka dhe Darka - Bufe nė Restorant me Pije tė limituara: Ujė dhe Pije jo Alkoolike (Cola, limonadė, portokalladė, soda ) ose njė gotė Birrė ose njė Gotė Verė.
Kujdes:
-Pijet janė tė pėrfshira vetėm gjatė Mėngjesit, Drekės dhe Darkės nė Restorant.
Platon 2* Superior

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max : 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/08/2019 nė 27/08/2019
€ 114.96
nga 28/08/2019 nė 10/09/2019
€ 109.92
nga 11/09/2019 nė 30/09/2019
€ 95.04

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light

Nga Data: Deri datė: Dhomė