Nga Data: Deri datė: Dhomė

Trendy Lara 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Trendy Lara është e vendosur në Lara, 3.6 km nga Antalium Premium Lara / Kundu. Hoteli ka një sauna , objekte sportive,  duke përfshirë një pishinë të hapur një zonë  plazhi private, klube , restorante , parkim falas privat.
Të gjitha dhomat janë të pajisura me një TV Satelitor .Disa dhoma jane me  pamje nga detit ose kopshti. Për komoditetin tuaj ne cdo dhome , ju do të gjeni rrobat e banjës, pantofla dhe një tharëse flokësh. Lara Trendy përmban WiFi falas në të gjithë hotelin.
Ju mund të luajni tenis dhe pingpong në këtë hotel, dhe mund te merrni  biçikleta ose makina me qera. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalyas , 12 km nga Trendi Lara.

Dhomat janë të pajisura me: 
- TV satelitor 
- Minibar 
- Ajër i kondicionuar 
- Kasafortë 
- Tapet 
- Ballkon 
- Vaskë & dush 
- Telefon (me pagesë) 
- Tharëse flokësh 
- Internet në dhomë (me pagesë) 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
- Bar-e 
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, , Plazh
- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh 
- Muzikë Live 
- Dyqane 
- Bilardo 
- Sallon Bukurie 
- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:

Trendy Lara 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 21/09/2019
€ 215.04
» Dhome Standarte me Pamje nga Toka (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 21/09/2019
€ 219.52
» Dhome Standarte me Pamje nga Toka Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 21/09/2019
€ 164.08
» Dhome Standarte me Pamje Pjeserisht nga Deti ( Max 3 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 21/09/2019
€ 226.24
» Dhome Standarte me Pamje nga Deti (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 21/09/2019
€ 237.44
» Suite Familjare me Pamje nga Toka (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 21/09/2019
€ 351.01
» Suite Familjare me Pamje nga Deti ( Max 4 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 21/09/2019
€ 379.68

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė