Nga Data: Deri datė: Dhomė

Jadore Deluxe Hotel & Spa 5* - Side

Side

Side

 

 Jadore Deluxe Hotel & Spa në Totreyengol ka 380 dhoma, të shpërndarë me 6 kate dhe vetëm 300m nga deti. Qytetet më të afert në hotel janë Side (3km) dhe Manavgat (5km) Aeroporti AYT (75 km). Të bëjë qëndrimin juaj me te rehatshmë në lobi,  ka ajër të kondicjonuar dhe dyqane ne dispozicion. Stafi në këtë hotel  flet gjermanist dhe anglisht.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- TV
- DVD Player
- Minibar
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë
- Tapet
- Ballkon
- Kabin dushi
- Telefon
- Tharëse flokësh
- Internet në dhomë

 

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm
- 5 Bar  (Lobi,Bech bar,lounge bar,Terrace Bar, Pool bar, snack bar, Disco bar)
- Restorante A la carte(Mexican,Italian,Peshku,Ottoman,Far East etj. me rezervim)
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë për fëmijë
- Akuapark,Rrëshkitëse,Plazh
- Fitness, Sauna, Klasa vallëzimi,Yoga,Banjo Turke,
- Disko
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh
- Table Tennis
- Boccia
ndër Tregtare
- Kujdestare për Fëmijë  
- Sallon Bukurie
- Parukeri,Shërbim Lavanterie (me pagesë), Shërbim Mjekësor (me pagesë)
-
Park Lojrash

 

 

 

 

 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive " pėrfshin:
- Mėngjesi,mengjesi vone, dreka ,darka,bufe snack (nė Restorantin Kryesor)
- Lobi Bar, Minibar (rimbursohet cdo ditė me ujė)
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike (deri nė 24.00)
- Aerobi
- Fitness
- Banjo Turke
- Volejboll nė Plazh-
- Tenis
- Internet nė lobi
- Sauna
- Rrėshkitėse

Jadore Deluxe Hotel & Spa 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Ekonomike (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 13/07/2018 nė 26/08/2018
€ 189.60
nga 27/08/2018 nė 16/09/2018
€ 160.80
nga 17/09/2018 nė 10/10/2018
€ 141.60
» Dhomė Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max 2 Rritur +2 Femije) Tarifa
nga 13/07/2018 nė 26/08/2018
€ 196.80
nga 27/08/2018 nė 16/09/2018
€ 168.00
nga 17/09/2018 nė 10/10/2018
€ 148.80
» Dhomė Standarte (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 13/07/2018 nė 26/08/2018
€ 196.80
nga 27/08/2018 nė 16/09/2018
€ 168.00
nga 17/09/2018 nė 10/10/2018
€ 148.80
» Dhome Standarte Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 13/07/2018 nė 26/08/2018
€ 147.00
nga 27/08/2018 nė 16/09/2018
€ 125.40
nga 17/09/2018 nė 10/10/2018
€ 111.00
» Dhome e Madhe (Max 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 13/07/2018 nė 26/08/2018
€ 247.20
nga 27/08/2018 nė 16/09/2018
€ 211.20
nga 17/09/2018 nė 10/10/2018
€ 187.20
» Dhome Standarte me Pamje nga Deti (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 13/07/2018 nė 26/08/2018
€ 204.00
nga 27/08/2018 nė 16/09/2018
€ 175.20
nga 17/09/2018 nė 10/10/2018
€ 156.00
» Dhome Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 13/07/2018 nė 26/08/2018
€ 295.20
nga 27/08/2018 nė 16/09/2018
€ 252.00
nga 17/09/2018 nė 10/10/2018
€ 223.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė