Nga Data: Deri datė: Dhomė

Water Side RESORT & SPA 5* - Side

Side

Side

Hoteli me i ri ne zonën e manavgatit, Side hap dyert e tij per pushuesit ne Muajin Prill te 2015. Plazhi ranor ne një nga zonat me relaksuese të antalyas ndodhet vetem 250 m larg hotelit, dhe gjithashtu zona historike si Qyteti i vjeter i Sides ndodhen 7 km larg nga kompleksi. Aeroporti ndodhet 70 km larg. Dhomat ne total janë 375.

Në brendësi të dhomave do të gjeni:
- Ballkon
- LED TV
- Ajër kondicionimi manual
- Parket Laminat
- Minibar
- Tharëse Flokësh
- Telefon
- Kasafortë

Në Brendësi të Kompleksit do të gjeni:
- Restoranti Kryesor Bufe (jashtem dhe i brendshem), menu për fëmijët dhe 3 Restorante A La Carte (Ottoman, Peshk dhe Italian)
- Pishinë e Jashtme me Aquapark me 3 rrëshkitëse, Pishinë e brendshme dhe Pishinë për fëmijë
- Pool Bar, Snack Bar, Lobby Bar dhe Beach Bar.
- Plazh ranor 250 m larg, Peshqire (depozit), çadra dhe shezlongje pa pagesë
- Spa, Hamam, Bajo Turke dhe Sauna (me pagesë)
- Wifi në tëre hotelin, Mini Futboll, Beach Volley, Darts, Hipizëm, Tennis, Ping Pong, Masazh, Peeling, Animacion, Dhomë TV, etj. 

Më Shume Detaje: Nė Paketėn All Inclusive do tė gjeni:
- Mengjes, Dreke dhe Darke tek restoranti kryesor
- Restorantet A La Carte 1 herė gjatė javės me rezervim
- Pijet lokale alkolike dhe jooalkolike dhe disa tėimportuara
- Peshqirė, Shezlongje dhe Ēadra pa pagesė (plazh dhe pishinė)
- Transfertė shuttle pėr nė plazhWater Side RESORT & SPA 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė