Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sunmelia Beach Resort 5* - Side

Side

Side

Hoteli ndodhet në një sipërfaqe 70,000 m2 .
Ne kemi 471 dhoma,316 standarte ,74 të mëdha me krevatë marinarë,6 dhoma për invalidë ,3 dhoma ekonomike,57 dhoma familjare dhe 18 suita.

Dhomat janë të pajisura me: 
- TV satelitor 
- Minibar 
- Ajër i kondicionuar 
- Kasafortë 
- Tapet 
- Ballkon 
- Vaskë & dush 
- Telefon (me pagesë) 
- Tharëse flokësh 
- Internet në dhomë (me pagesë) 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
- Bar-e 
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, , Plazh
- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh 
- Muzikë Live 
- Dyqane 
- Bilardo 
- Sallon Bukurie 
- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.
ALL INCLUSIVE 

Të gjitha pijet alkolike dhe joalkolike janë të përfshira.Koncepti all inclusive është 10,00 deri 24,00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Më Shume Detaje: ALL INCLUSIVE

Tė gjitha pijet alkolike dhe joalkolike janė tė pėrfshira.Koncepti all inclusive ėshtė 10,00 deri 24,00.

Sunmelia Beach Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 143.36
» Dhomė Standarte me pamje nga toka (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 150.08
» Dhome Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 112.00
» Dhomė Standarte me pamje pjeserisht nga deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 154.56
» Dhomė Standarte me pamje nga deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 159.04
» Dhomė Standarte Krevat Marinari (Max 2 Rritur + 2 Rritur ose 2 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 187.04
» Dhomė Familjare (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 284.48
» Dhomė Familjare me pamje nga deti (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 301.28
» Suite (Max 5 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 397.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė