Nga Data: Deri datė: Dhomė

Fame Residence 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2002 dhe rinovuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 8.000 m². Hoteli ndodhet në Qendër të Kemerit, në Bregdet, vetëm 50km larg nga Aeroporti i Antalyas. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë nje 4 kateshe dhe disponon 202 Dhoma standarte, 32 Dhoma Familjare, 10 Suita dhe 2 Dhoma për Paraplegjikët.

Dhomat janë të pajisura me: 
- Ajër të Kondicionuar
- TV me kanale satelitore
- Telefon
- Kasafortë (me pagesë)
- Minibar
- Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon
- Shërbim pastrimi

Brenda Hotelit:
- 1 Restorant Kryesor, Restorant A La Carte (guzhinë: Turke, Kineze, Italiane)
- 5 Bar-e 
- Disko
- Pishinë të jashtme, Pishinë të brendshme dhe Pishinë për Fëmijë
- Miniclub 
- SPA, Banjo Turke, Sauna, Masazhe dhe Jacuzzi
- Shërbim Lavanderie, Internet në Holl, Berber.
Aktivitete: Animacione,  Gjimnastikë, Vollejboll, Basketboll, Sporte Ujore Darts, Ping Pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “FAME STYLE All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjezin, Drekėn dhe Darkėn bufe.
- Pije alkolike dhe joalkolike te vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve.
- Shezlone dhe Cadrat ne Pishinė dhe Plazh
Hoteli ofron gjithashtu:

- Animacione
- Banjo turek
- Sauna
- Masazhe
- Ping Pong
- Gjimnastikė
- Darts
- Ēadra, shezlongė, dyshekė dhe peshqira nė plazh dhe nė pishinė (me pagesė)

Fame Residence 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 17/06/2019
€ 114.24
nga 18/06/2019 nė 13/07/2019
€ 138.88
nga 14/07/2019 nė 24/08/2019
€ 163.52
nga 25/08/2019 nė 13/09/2019
€ 138.88
nga 14/09/2019 nė 11/10/2019
€ 114.24
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 17/06/2019
€ 118.72
nga 18/06/2019 nė 13/07/2019
€ 143.36
nga 14/07/2019 nė 24/08/2019
€ 168.00
nga 25/08/2019 nė 13/09/2019
€ 143.36
nga 14/09/2019 nė 11/10/2019
€ 118.72
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 17/06/2019
€ 94.30
nga 18/06/2019 nė 13/07/2019
€ 114.02
nga 14/07/2019 nė 24/08/2019
€ 133.73
nga 25/08/2019 nė 13/09/2019
€ 114.02
nga 14/09/2019 nė 11/10/2019
€ 94.30
» Dhomė Standarte Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 17/06/2019
€ 127.68
nga 18/06/2019 nė 13/07/2019
€ 152.32
nga 14/07/2019 nė 24/08/2019
€ 176.96
nga 25/08/2019 nė 13/09/2019
€ 152.32
nga 14/09/2019 nė 11/10/2019
€ 127.68
» Dhomė Familjare ROH (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 17/06/2019
€ 191.52
nga 18/06/2019 nė 13/07/2019
€ 228.48
nga 14/07/2019 nė 24/08/2019
€ 265.44
nga 25/08/2019 nė 13/09/2019
€ 228.48
nga 14/09/2019 nė 11/10/2019
€ 191.52
» Dhomė Familjare Superiore ROH (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 17/06/2019
€ 222.88
nga 18/06/2019 nė 13/07/2019
€ 266.00
nga 14/07/2019 nė 24/08/2019
€ 309.12
nga 25/08/2019 nė 13/09/2019
€ 266.00
nga 14/09/2019 nė 11/10/2019
€ 222.88

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi fame style all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė