Nga Data: Deri datė: Dhomė

Fame Residence 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2002 dhe rinovuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 8.000 m². Hoteli ndodhet në Qendër të Kemerit, në Bregdet, vetëm 50km larg nga Aeroporti i Antalyas. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë nje 4 kateshe dhe disponon 202 Dhoma standarte, 32 Dhoma Familjare, 10 Suita dhe 2 Dhoma për Paraplegjikët.

Dhomat janë të pajisura me: 
- Ajër të Kondicionuar
- TV me kanale satelitore
- Telefon
- Kasafortë (me pagesë)
- Minibar
- Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon
- Shërbim pastrimi

Brenda Hotelit:
- 1 Restorant Kryesor, Restorant A La Carte (guzhinë: Turke, Kineze, Italiane)
- 5 Bar-e 
- Disko
- Pishinë të jashtme, Pishinë të brendshme dhe Pishinë për Fëmijë
- Miniclub 
- SPA, Banjo Turke, Sauna, Masazhe dhe Jacuzzi
- Shërbim Lavanderie, Internet në Holl, Berber.
Aktivitete: Animacione,  Gjimnastikë, Vollejboll, Basketboll, Sporte Ujore Darts, Ping Pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “FAME STYLE All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjezin, Drekėn dhe Darkėn bufe.
- Pije alkolike dhe joalkolike te vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve.
- Shezlone dhe Cadrat ne Pishinė dhe Plazh
Hoteli ofron gjithashtu:

- Animacione
- Banjo turek
- Sauna
- Masazhe
- Ping Pong
- Gjimnastikė
- Darts
- Ēadra, shezlongė, dyshekė dhe peshqira nė plazh dhe nė pishinė (me pagesė)

Fame Residence 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 175.20
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 144.00
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 122.40
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 180.00
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 148.80
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 127.20
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 143.28
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 118.32
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 101.04
» Dhomė Standarte Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 189.60
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 158.40
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 136.80
» Dhomė Familjare ROH (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 284.40
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 237.60
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 205.20
» Dhomė Familjare Superiore ROH (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 331.20
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 276.60
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 238.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi fame style all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė