Nga Data: Deri datė: Dhomė

Serenis 5* - Side

Side

Side

Hoteli Serenis ne Side ndodhet 4 km larg qëndrës, 60 km larg Aeroportit të Antalyas dhe vetëm 500 m larg bregut të detit. Totali i dhomave që disponon hoteli është 278. 

Në të gjitha dhomat do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar
- TV LCD
- Karrige
- Minibar
- Ballkon 

Brenda hotelit:
- Pishinë në ambjent të hapur, Pishinë për fëmijë dhe 2 rrëshkitëse
- Restorant bufe me kuzhinë Turke dhe Ndërkombetare si dhe restorant A La Carte
- Bar në holl, në pishinë dhe në plazh
- Sauna, SPA dhe banjo Turke
- Tennis dhe qëndër fitnesi 

Më Shume Detaje: CLEARSECTION

Serenis 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Ekonomike (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 27/08/2018
€ 151.20
nga 28/08/2018 nė 30/09/2018
€ 122.40
» Dhomė Standard (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 27/08/2018
€ 156.00
nga 28/08/2018 nė 30/09/2018
€ 127.20
» Dhomė Standard Teke (Max: 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 27/08/2018
€ 116.40
nga 28/08/2018 nė 30/09/2018
€ 94.80
» Dhomė Standarte Krevate Marinari (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 27/08/2018
€ 194.40
nga 28/08/2018 nė 30/09/2018
€ 158.40
» Dhome Familjare (Max: 3 Rritur +1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 27/08/2018
€ 234.00
nga 28/08/2018 nė 30/09/2018
€ 190.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė