Nga Data: Deri datė: Dhomė

Raymar 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli me 5 yje, ndodhet ne rrethin e Alara, 90 km nga aeroporti i Antalyas dhe 36 km nga qyteti i Alanyas. Numri total i dhomave në hotel është 266 dhoma në një ndërtesë me 6 kate. Dhoma standarde janë 208 (24m²), dhoma standarde superiore janë 30 (35m²). Dhoma familjare janë 18 (37m²), dhoma suita 4 (50m²) dhe Tower Suita 6, /suita në kullë/ (45m²).

Dhomat përfshijnë:
- Ballkon
- Vaskë
- Minibar (rimbushet një herë në ditë me lëngje dhe ujë)
- Tharëse flokësh
- Klima qëndror
- Linjë telefoni direkte
- Arkë
- TV Satelitor

Në ambjentet e hotelit do të gjëni:
Restorant kryesor bufe të hapur, Restorant A La Carte, kuzhinë turke, restorant peshku, kuzhine meksikane
- Bare përgjatë kompleksit hotelier
- Disko Club 
- Mjeku, berberane, pastrim rrobash, qëndër tregtare, makina me qira, Wi-Fi (në lobby është pa pagesë) dhe lojërat kompjuterike janë pa pagesa shtesë
- Plazh privat me rërë dhe guralecë, shtretërit, peshqirët dhe cadrat janë pa pagesë
- Pishinë e brëndshme dhe e jashtme, pishinë për fëmijë, rrëshkitëse uji, basketboll, vollejboll, Jacuzzi, terren tenisi etj
- Paisjet per tenis, orët për tenis, qëndra Spa, bilardo, sportet ujore dhe shkolla për zhytje jane pa pagesë
- Programe argetuese, gara te ndryshme gjatë dites, program show në mbrëmje, mini klub për fëmijë

 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra all Inclusive" pėrfshin:
- Bufe e hapur pėr mėngjes, mėngjes i vonshėm, dreka, ushqimi i lehtė pasdite, ėmbėlsira, kafe, bufe e hapur nė mbrėmje
- Tė gjitha pijet alkolike dhe joalkolike vendase dhe tė importuara, minibari mbushet cdo ditė me ujė dhe lėngje
- A La Carte Restorantet me rezervim paraprak dhe shfrytezohet pa pagesė njė herė gjatė qėndrimit
- Bufe dietike dhe bufe pėr femijė nė restorantin kryesor
Nuk janė te perfshira nė paketėn "Ultra all Inclusive":
- Pijet alkolike luksoze tė importuara tė importuara, lėngu i freskėt i pemėve, verėrat speciale, shėrbimi nė dhomė, A La Carte Restorante nuk lejohen pėr fėmijėt nėn moshėn 7 vjecare.


Raymar 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 13/05/2019 nė 31/05/2019
€ 118.72
nga 01/06/2019 nė 09/06/2019
€ 132.16
nga 10/06/2019 nė 30/06/2019
€ 141.12
nga 01/07/2019 nė 14/07/2019
€ 150.08
nga 15/07/2019 nė 25/08/2019
€ 163.52
nga 26/08/2019 nė 07/09/2019
€ 150.08
nga 08/09/2019 nė 30/09/2019
€ 141.12
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 13/05/2019 nė 31/05/2019
€ 88.48
nga 01/06/2019 nė 09/06/2019
€ 98.56
nga 10/06/2019 nė 30/06/2019
€ 105.28
nga 01/07/2019 nė 14/07/2019
€ 112.00
nga 15/07/2019 nė 25/08/2019
€ 122.08
nga 26/08/2019 nė 07/09/2019
€ 112.00
nga 08/09/2019 nė 30/09/2019
€ 105.28
» Dhome Standarte e Madhe 2 FEMIJE FALAS (Max 2 Rritur + 2 Femije) Tarifa
nga 13/05/2019 nė 31/05/2019
€ 118.72
nga 01/06/2019 nė 09/06/2019
€ 132.16
nga 10/06/2019 nė 30/06/2019
€ 141.12
nga 01/07/2019 nė 14/07/2019
€ 150.08
nga 15/07/2019 nė 25/08/2019
€ 163.52
nga 26/08/2019 nė 07/09/2019
€ 150.08
nga 08/09/2019 nė 30/09/2019
€ 141.12
» Dhomė Standarte Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 13/05/2019 nė 31/05/2019
€ 123.20
nga 01/06/2019 nė 09/06/2019
€ 136.64
nga 10/06/2019 nė 30/06/2019
€ 145.60
nga 01/07/2019 nė 14/07/2019
€ 154.56
nga 15/07/2019 nė 25/08/2019
€ 168.00
nga 26/08/2019 nė 07/09/2019
€ 154.56
nga 08/09/2019 nė 30/09/2019
€ 145.60
» Dhomė Familjare (Max: 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 13/05/2019 nė 31/05/2019
€ 178.08
nga 01/06/2019 nė 09/06/2019
€ 198.24
nga 10/06/2019 nė 30/06/2019
€ 211.68
nga 01/07/2019 nė 14/07/2019
€ 225.12
nga 15/07/2019 nė 25/08/2019
€ 245.28
nga 26/08/2019 nė 07/09/2019
€ 225.12
nga 08/09/2019 nė 30/09/2019
€ 211.68

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė